• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Výměna zadních tlumičů

Semi

nový člen
6
Výměna zadních tlumičů .. Zdravím, rád bych se zeptal na kolik přijde výměna zadních tlumičů u GJ wagon 2.2d AWD 2015? Podle servisu je praskla pružina a vyteklé tlumiče. Nějak to na autě nepozoruju, ale je možné že jsem si na to časem prostě zvykl.
Případně nemohl by někdo doporučit vhodný a především kvalitní díl(y). Moc diky
 
Ahoj, pokud chceš pomoct s výběrem dílů tak uveď VIN auta, aby nedošlo k nějakýmu omylu a někdo ti neposlal díly, který nebudou kompatibilní s tvým autem. ;)
 
Ahoj, sice jiný vůz, ale mohu taky poprosit VIN JMZDK6W8601448216 doraz zadního tlumiče, našel jsem jen originál D24H-28-1A0A, ale nejsem si jistý.....a náhradu jsem nenašel, děkuji
 
@Semi Ahoj, napíšu ti OEM kódy podle kterých můžeš hledat díly. Tyhle věci (tlumiče a pružiny) vždy kupuj v páru, takže i když máš prasklou jen jednu pružinu, tak kup dvě a vyměň je na celý nápravě.

Zadní tlumiče GMD7-28-910F
aktuálně nemůžu najít adekvátní náhradu a hází mi to pouze originál a za něj si mazda účtuje nějakých 5800Kč/1ks

Zadní pružiny GJP2-28-011
 
Ahoj, sice jiný vůz, ale mohu taky poprosit VIN JMZDK6W8601448216 doraz zadního tlumiče, našel jsem jen originál D24H-28-1A0A, ale nejsem si jistý.....a náhradu jsem nenašel, děkuji
Ahoj, posílám obrázek s rozkliknutym kódem pro doraz zarního tlumiče
Schránka 01.jpg
 
@Semi Ahoj, napíšu ti OEM kódy podle kterých můžeš hledat díly. Tyhle věci (tlumiče a pružiny) vždy kupuj v páru, takže i když máš prasklou jen jednu pružinu, tak kup dvě a vyměň je na celý nápravě.

Zadní tlumiče GMD7-28-910F
aktuálně nemůžu najít adekvátní náhradu a hází mi to pouze originál a za něj si mazda účtuje nějakých 5800Kč/1ks

Zadní pružiny GJP2-28-011
Díky moc ! Bohužel jsem teda podle toho kódu žádnou alternativu pro tlumiče nenašel. Zkusil jsem oficiální servis Mazdy tam mi to nacenili na 29800 Kč, tak pokud by byl tip na nějaký servis klidně i mimo Prahu, tak moc ocenim.
 
Back
Top