• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Zatéká ke spolujezdci

Kouba

nový člen
7
Dobrý den, předem se omlouvám pokus už ti tady někde bylo ale nic jsem nenašel. Budu rad klidně i za odkazy. Včera jsem zjistil ze mám vodu u spolujezdce pod nohama. Klima kape normálně pod auta tak mám podezření na odtokové kanálky (hadičku) od středního okna nesetkal jste se s tím někdo ?? Odklopil jsem sloupek u spolujezdce a tam je hadicka která leze někde pod přední okno a dal ji neumím najít tak pokud někdo bude vědět budu rad za rady kde asi vylézá nebo kde je ten přechod z interiéru ven tam si totiž myslím ze je chyba. Díky
 
nejdřív to chce vyloučit všecky ostatní možnosti tzn, teče to když je puštená klima a nebo po dešti.... pak tepr můžeš hledat problém.
 
Nakonec z nějakého důvodu tam zatekalo přes odvod kondezu z klimy stekalo to po plastovem vyústění a nasakl to do sebe tapec před který se to rozsáhlou dal ke spolujezdci. Nasadil jsem na to delší hadičku a je klid. Nevím teda jestli tam byla nějaká origo kterou jsem ztratil nebo ne… 🤷🏻‍♂️
 
Back
Top