• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Závidí vám někdo vaše auto?

ve tvém případě si myslím, že bys slintal nad slečnou, která by otevřela kapotu Infinity....tak tady moc Mazdu nezmiňuj, by tě tu ukamenovali :D
Infiniti je poladěná Mazda s nápisem Nissan na kapotě. Jako přijet nějakej geroj s Infiniti před barák,tak mu to auto hlídam snad i nahatej v trendírkách. Ty dvě šeredy co to tu (to infiniti) před barákem maj nestoje za řeč.
 
Dnes jsem měl docela zajímavou návštěvu doma.Přišla paní se dvěma dítky a že jezdí s manželem kolem a líbí se jim moje M3.Tak jsem musel provést instruktáž, popsat klady i nějaké neřesti vozu.Vypadá to tak, že svůj starý Nisan v kombíku vymění za Mazdu.Závěr návštěvy byl s dotazem, zda neprodám moji M3, toto rezolutně odmítnuto.Klaňáckou vizitku dostala, držím palce ať jim to vyjde.
 
Mě závidí celý barák. V Čechách se hold úspěch neodpouští. Neřeším to,ba na opak to ,že ležím někomu v žaludku mě svým způsobem těší. Znamená to,že žiju.
 
Back
Top