• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Závidí vám někdo vaše auto?

Rozdíl je v tom, že jsi holka. Chlapi tě budou obletovat, flirtovat s tebou a skládat komplimenty, ale rozhodně nebudou ani naznačovat, že sis koupila krám, co se sype, jsou na to drahý díly, navíc to hrozně žere a nejede to. A že by ti nějakej vrátnej zakázal parkovat v areálu, to taky nehrozí ;)

A nevim přesně, jak to maj holky mezi sebou, ale pokud jde vo auto, tak ti ho spíš pochválej než aby komentovaly nějaký technický věci, ať už pozitivně nebo negativně... protože tomu v 99% ani nerozuměj.

Prostě vy ženský to máte v mnoha věcech jednodušší ;)

Tak to jsi mě fakt pobavil, sem s těmi komplimenty a obletováním :D Asi by to chtělo místo auta 4 prsa a postavu modelíny.
 
Slovy klasika: jenom ať si pindaj, na to my jsme zvyklí.
Dokud mi to někdo neobejde s klíčema, tak jsem v klidu.

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk
 
Znám jednu takovou, ale tam je to spíš o tom, že jí bylo auto koupeno a ona jen hledá "lepšího" chlapa ..
Tak pokud jí bylo koupeno jejím přítelem a ona mu dělá tohle, tak bych jí sebrala klíče a poslala ji do kytek...Jinak jak je řečeno, hodně žen má lepší auta "přes postel", což nikdy nepochopím, co z toho mají obě strany..., ale každý je svého štěstí strůjcem...Není nad to, si na auto vydělat sám...
 
Tak pokud jí bylo koupeno jejím přítelem a ona mu dělá tohle, tak bych jí sebrala klíče a poslala ji do kytek...Jinak jak je řečeno, hodně žen má lepší auta "přes postel", což nikdy nepochopím, co z toho mají obě strany..., ale každý je svého štěstí strůjcem...Není nad to, si na auto vydělat sám...
Jen zahlídli svět, toť zkušenost tvrdá,tak málo se........ málo je lásky
 
Tak pokud jí bylo koupeno jejím přítelem a ona mu dělá tohle, tak bych jí sebrala klíče a poslala ji do kytek...Jinak jak je řečeno, hodně žen má lepší auta "přes postel", což nikdy nepochopím, co z toho mají obě strany..., ale každý je svého štěstí strůjcem...Není nad to, si na auto vydělat sám...

Naprosto mi mluvíš z duše,.. hold zlatokopky ještě nevymřely. :bored: A hlavně, on chudák o ničem neví ..
Ale co se týče balení chlapa na auto, nikdy mě to nenapadlo, ... ale asi to nebude tak špatnej nápad, jen je otázka, kterej by se nechal zlákat :hilarious:
 
Naprosto mi mluvíš z duše,.. hold zlatokopky ještě nevymřely. :bored: A hlavně, on chudák o ničem neví ..
Ale co se týče balení chlapa na auto, nikdy mě to nenapadlo, ... ale asi to nebude tak špatnej nápad, jen je otázka, kterej by se nechal zlákat :hilarious:

POZOR na to, zlákat se možná dají, ale většinou opruzují ty starší ročníky...
 
Když přijede nějakej hezkej chlap v hezký mazdě,tak proč ne. Já bych si nechal říct,když by předemnou otevřel kapotu.:bag:
 
určitě bych nešla tímto směrem, mluvím z mé zkušenosti...

Já jsem momentálně spokojená, nic a nikdo mě asi nepřinutí jít tímhle směrem. O to bych strach neměla :)

Když přijede nějakej hezkej chlap v hezký mazdě,tak proč ne. Já bych si nechal říct,když by předemnou otevřel kapotu.:bag:

A co kdyby to byl hezkej chlap, ale mazda se Ti nelíbila? :D
 
Když přijede nějakej hezkej chlap v hezký mazdě,tak proč ne. Já bych si nechal říct,když by předemnou otevřel kapotu.:bag:

Co je pro tebe hezká Mazda? Podívej, že by nám MAX6 změnil orientaci? To bych o tom něco musela vědět :muted:
 
Má mazdu ? Má..... To stačí.
A že by se mi mazda nelíbila ? Tak to dřív zhasne slunce.
 
No fuj, mě by nikdo na auto nesbalil, ani na Mazdu :wideyed:. Kolik takových frajírků už projelo kolem a já se schválně otočila stranou...
 
Má mazdu ? Má..... To stačí.
A že by se mi mazda nelíbila ? Tak to dřív zhasne slunce.
ve tvém případě si myslím, že bys slintal nad slečnou, která by otevřela kapotu Infinity....tak tady moc Mazdu nezmiňuj, by tě tu ukamenovali :D
 
Back
Top