• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Zazrak, nebo nepovedena oprava?

Vratislav

nový člen
26
Ahojte,
Mesiac zpatky mi na hav menili predni masku a levy svetlomet. Nekdo hodnej nacouval do auta. Nic vazne, bylo to skrably, ale maska byla trochu prasknuta. Mezitim se moc nejezdilo a az teda krasny slunecny vikend, takze delsi vylet. Po ceste tam jsem u auta zjistil ze je vypuklej blatnik, posunute svetlo a proste cela strana kde se to opravovalo nejaka mimo. Na dalnici jsem slysel nejakou ranu (mel jsem za to ze kaminek) ale kdyz jsem videl ten blatnik tak to mohlo dle meho laickeho nazoru byt i to ohnut blatniku. Mezi opravou a poskozenim auto moc nenajelo, asi prvni delsi vyjezd i s dalnici (teplo od motoru, odpor... nevim) Dneska teda navsteva aut servisu kde se delala oprava a vysledek po skoumani 2 prijimacimi techniky: "neni mozme aby nase oprava zpusobila todle." Mam si klidne prej zajit za nejakym karosarem a urcite mi to potvrdi. Co si myslite vy? Na aute neni jedina stopa po nejakem narazu, ani po pripadnem vandalizmu. Proste nic. Technik mi rekl ze mozna nekdo (vozralej) zpadnul na auto ze to by nezanechalo stopu :D Jako kdyby tam byla nejaka stopa zvenci tak to neresim, ale nic tam neni.

PS: Zatim nebudu psat jakej aut servis to byl, at jim nekrivdim

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg
 
Tohle vypadá na nějakou externí ránu/náraz - nezpůsobenou předchozí opravou. Ani si nedokážu představit, jak jinak, než nějakým nárazem, by tohle mohlo vzniknout (ani paměťový efekt plechů mi na to moc nesedí).
Ale nemám věšteckou kouli, tak težko říct.
 
Poslední úprava:
Tohle vypadá na nějakou externí ránu/náraz - nezpůsobenou předchozí opravou. Ani si nedokážu představit, jak jinak, než nějakým nárazem, by tohle mohlo vzniknout (ani paměťový efekt plechů mi na to moc nesedí).
Ale nemám věšteckou kouli, tak težko říct.
Nejhorsi je ze uz tomu taky zacinam verit. Ale jak je mozny ze nikde neni zadna stopa po nejakem narazu to fakt netusim. Lak i vsechno je uplne nedotceny
 
zalezi kde parkujes, mohl se o to nekdo oprit, sednout si....lidi jsou ruzni a videl jsem uz ledasco...
 
Ten blinkr dole pod světlem je nějakej nemocnej, nebo se mi to zdá? Pokud je, tak mi to přijde,že třeba někdo nacouval tažným, plast nárazníku vyboulil blatník a vrátil se zpět,takže v tom nístě kontaktu není žádná stopa. Ty plechy sou sice pevný,ale tenký.Mně se něco podobného stalo na starým fiatovi,přes nárazník boule a nárazník netknutý.Takže můj laický názor.
 
Ten blinkr dole pod světlem je nějakej nemocnej, nebo se mi to zdá? Pokud je, tak mi to přijde,že třeba někdo nacouval tažným, plast nárazníku vyboulil blatník a vrátil se zpět,takže v tom nístě kontaktu není žádná stopa. Ty plechy sou sice pevný,ale tenký.Mně se něco podobného stalo na starým fiatovi,přes nárazník boule a nárazník netknutý.Takže můj laický názor.
Blinkr je v pohodě. Jak říkám, spíše jsem čekal nepovedenou opravu než nějaký zásah zvenčí bez viditelných stop. Ale tak už neřeším. Autorizak bude mít další kšeft. Někomu je to jedno v jakem stavu je karoserie. Mě to vysloveně štve. Akorát ty ceny za opravy jsou šílené. Hlavně od ledna už bude Mazda v garáži tak snad klesne i počet telefonátu do pojišťovny ?
 
Nějaký zvíře nebo pták. Případně něco jiného měkkého a velkého. Ten nárazník dostal takovou ránu, až vyskočil z lišty.
 
Nějaký zvíře nebo pták. Případně něco jiného měkkého a velkého. Ten nárazník dostal takovou ránu, až vyskočil z lišty.
to ze vyskočí nárazník by som este pochopil ale ze ohne blatnik. Začínám mít pocit ze nová auta jsou z papíru ?. Btw @shr3k budes mít někdy chvíli na změnu map ze 100 benzinu na 95?
 
Zespod a ze strany podběhu je to ok?
Skoro mi to přijde, že se někdo opřel zepředu, nárazník vyskočil z úchytu.....ale to ohnutí....hmmm. Zajímavý
Tipnul bych to asi, že to dostalo zespod od podběhu kola, tak bych pátral po stopě od šutru
 
Zespod a ze strany podběhu je to ok?
Skoro mi to přijde, že se někdo opřel zepředu, nárazník vyskočil z úchytu.....ale to ohnutí....hmmm. Zajímavý
Tipnul bych to asi, že to dostalo zespod od podběhu kola, tak bych pátral po stopě od šutru
Ja ani nechcem viediet jaky by to bol suter. V kazdom pripade si myslim ze zistia realnu pricinu az pri oprave.
 
Back
Top