• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Cukání při rozjezdu

Mario: Ahoj, uz jsi nejak vyresil to cukani? A kupoval jsi ten ventil?
Ahoj, vyresili to panove z Palkovic, předpokládám zaslepenim egr ventilu, jelikož uvedený zakoupený ventil nepouzili....dnes bez potíží. Nejsem mechanik, ale kamarad mi doporucil, ze mam prvne na dalnici protáhnout rychlostni vybrané stupne do maxima..??
 
Ahoj, vyresili to panove z Palkovic, předpokládám zaslepenim egr ventilu, jelikož uvedený zakoupený ventil nepouzili....dnes bez potíží. Nejsem mechanik, ale kamarad mi doporucil, ze mam prvne na dalnici protáhnout rychlostni vybrané stupne do maxima..?
A ten novy egr porad mas?
 
Doporucuji, nemusis se bát emisí nic takového...az půjdeš na STK, servis auto připraví...

Pri jake rychlosti (stupni) Ti to dělá?
 
Poslední úprava moderátorem:
Cukání se opět po 3 mesicich objevilo, pouze za studena. Násle se rozsvitila kontrolka elektroniky motoru. Při zaslepce se to dalo čekat, ovšem dnešní diagnostika zahlásila problém na 3 vstricich. Kalibrace bez úspěchu. Tak mne čeká výměna a doufám, že bude problém zažehnán, jinak si koupím kolo
 
Čau, prosím tě, vyřešil jsi nějak to cukání? Mam Man sám problém v mazda servise se s tim nesetkali, diagnostika ukazuje bez zavad. Veci Veci jako svicky, cisteni klapky, vahy vzduchu mam za sebou.
 
Back
Top