• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

100 let s Mazdou - 19. - 21.6. 2020 - Senec (SK) - ZRUŠENO

Jirka_MN

výkonný člen KLANu
150
Ahoj lidi,
možná to nevíte, ale letos Mazda oslaví své jubileum - 100 let od svého vzniku. Proto mě napadlo uskutečnit nějaký extra sraz k této významné příležitosti, která se už nebude opakovat v mém životě. Kdo mě zná, tak ví, že stojím s přáteli za organizací třech ročníků Mazdasraz Vysočina, která letos pochopitelně nebude s ohledem na tento milník.

Zatím je místo konání i program v řešení, ale termín jsme si už vybrali - poslední víkend v červnu a máte tu příležitost, že víte termín jako první z celé komunity. Rád bych setkání uspořádal podobně jako sraz na Vysočině, ale s nějakou přidanou hodnotou, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Zároveň se na Vás obracím s prosbou, zda byste tuto akci, které se rád zhostím, nepodpořili třeba formou sponzorských darů do tomboly. Myslím si, že každý z nás má nějaké konexe či někde pracuje a má třeba možnost něco dodat, bylo by to rozhodně super už vůči celé komunitě...

Děkuji za přečtení prvních slov o velkém srazu a budu rád i za případné nápady, co třeba udělat za soutěže či disciplíny na setkání ke sto letům. Každá rada se cení a na oplátku Vám bude patřit můj srdečný dík!

PS: Přemýšlel jsem o oslovení českého importu, ale někteří mi prozradili, že to je bez šance. Má tady případně někdo z Vás dobré vazby na nějakého dealera, co by byl ochoten dorazit na Vysočinu či jižní Moravu, kde se bude sraz s největší pravděpodobností konat? Díky za případné tipy!

Jakmile se něco změní či vybereme kemp, budu Vás pochopitelně o všem informovat!
 
Ahoj, jsem tu nový, na sraz bych rád dojel. Nevím jak to chodí na Mazda srazech, jestli je to jen koukání a kecání a nebo i nějaké disciplíny. Za mě by byla určitě dobrá jízda zručnosti, případně automobilový orientační závod. S obojím bych asi dokázal pomoci.
 
Ahoj, jsem tu nový, na sraz bych rád dojel. Nevím jak to chodí na Mazda srazech, jestli je to jen koukání a kecání a nebo i nějaké disciplíny. Za mě by byla určitě dobrá jízda zručnosti, případně automobilový orientační závod. S obojím bych asi dokázal pomoci.

Ahoj, budeme rádi, pokud dojedeš. Ono záleží na jednotlivém srazu, ale většinou je to o lidech, kdy se vidí po dlouhé době, takže si mají co říci a pak nechybí ani nějaký program. Plánujeme právě něco takového, co píšeš, tak uvidíme, zatím jsme na začátku... ;) A děkuji za nabídku pomoci!

PS: Výběr kempu se zúžil na dva a je také ještě varianta, že se sraz bude konat o týden dříve, čili 19. - 21. června, zatím je opravdu vše v řešení a rád Vás budu informovat. Už mohu prozradit i případné lokality - Vysočina nebo Znojemsko. Logicky, když organizační tým je z Vysočiny... :D. Neplánujeme nějakou extra velkou show jako třeba VW Fest nebo Honday, jelikož si myslíme, že Mazda srazy jsou zejména o lidech, ale samozřejmě bychom rádi slušný program vč. soutěží, jízd zručnosti, spanilky, večerní zábavy a velkou tombolu. Osobně doufám, že se nám to vše podaří a budeme na 100letku hezky vzpomínat.
 
Ahoj, budeme rádi, pokud dojedeš. Ono záleží na jednotlivém srazu, ale většinou je to o lidech, kdy se vidí po dlouhé době, takže si mají co říci a pak nechybí ani nějaký program. Plánujeme právě něco takového, co píšeš, tak uvidíme, zatím jsme na začátku... ;) A děkuji za nabídku pomoci!

PS: Výběr kempu se zúžil na dva a je také ještě varianta, že se sraz bude konat o týden dříve, čili 19. - 21. června, zatím je opravdu vše v řešení a rád Vás budu informovat. Už mohu prozradit i případné lokality - Vysočina nebo Znojemsko. Logicky, když organizační tým je z Vysočiny... :D. Neplánujeme nějakou extra velkou show jako třeba VW Fest nebo Honday, jelikož si myslíme, že Mazda srazy jsou zejména o lidech, ale samozřejmě bychom rádi slušný program vč. soutěží, jízd zručnosti, spanilky, večerní zábavy a velkou tombolu. Osobně doufám, že se nám to vše podaří a budeme na 100letku hezky vzpomínat.
Jen pro info v tomto termínu (19 - 21) je na Mušovských jezerech sraz Mazd myslím v kempu Merkur.
 
Já osobně bych byl pro 26-28 června, to bych mohl možná dojet. Na oslavu 100 let bych dojel rád :)
 
Bohužel se to zrovna kreje s BasinfireFestem, na kterej jsem letos po několika letech rozhod vyrazit protože obsazení stojí za to :cool:
 
Já jsem tady také nový a nevím, jak taková akce probíhá. Chcete dělat jen pokecání a nebo nějaká další zábava.
Nevím, jesti tady vznikla uzavřená skupina, která se s nikým dalším nebaví.

Mám pár námětů, co by se mohlo na srazu zorganizovat:
1, Zakrýt tachometr dečkou a projet kontrolním úsekem rychlostí 50km/h - měřeno třeba radarem. Tohle je docela těžké na odhad a rychlosti mohou být tak od 35km/h do 90km/h. A přitom vůbec nezáleží na výkonu motoru ani hmotnosti auta.

2, Projet trasu mezi kužely co nejrychleji a nesundat žádný kužel. Ano, tohle trochu závisí na chování auta.

3, jet 90km/h a odhadnout přesný okamžik, kdy začít brzdit naplno tak, aby se auto zastavilo co nejblíže nakreslené čáry na silnici. Brzdění se nesmí přerušit ani zeslabit. Tohle je také jen na odhad a klidně to někdo může zkusit s trabantem.

JizdaDoKruhu.jpgTaké je zajímavé jezdit do kruhu, který je natřen kluznou barvou. Z toho auto vyletí už při rychlosti kolem 30km/h, takře nehrozí žádné riziko. Ale to nejde snadno připravit.
 
Ahoj, tak nakonec je vše úplně jinak... :confused:. Dlouho jsme jednali s různými kempy v Česku, ale nebylo nám vyhověno s našimi představami a podmínkami. Jelikož od začátku pracujeme na organizaci srazu s kluky ze Slovenska, tak jsme se rozhodli velkolepý sraz uspořádat na Slovensku - přesněji v místech Pezinská Baba (bývalý kamenolom, kde se jezdí i závody) a pak kemp v Senci. Zatím připravujeme veškeré podrobnosti, takže Vás budu později znovu informovat, díky za trpělivost.

A jinak HLAVNÍ ZMĚNA - termín byl posunut o týden dříve - finální termín 19. - 21. 6. 2020 ;)

Tak brzy se zase ozvu...
 
Jinak, kdo má Facebook, tak už jsme vytvořili událost na sraz - https://www.facebook.com/events/1604887489664082/

A zároveň bych Vás chtěl poprosit, pokud máte jakoukoliv možnost, jak tento sraz podpořit, napište mi prosím do zpráv. Uvítáme cokoliv, především příspěvek do tomboly, cen není nikdy dost. Děkuji za případnou spolupráci.
 
Ahoj po delší době :),
dovoluji si Vás informovat o vstupném na akci:

VSTUPNÉ (na celý víkend):

- 400 Kč/15 euro - platí pro auto + řidič
- 500 Kč/20 euro - platí pro auto + řidič + další lidé ve vozu

LZE PLATIT V OBOU MĚNÁCH A POUZE HOTOVĚ

Jinak brzy dám konečně odkaz s kontaktem na ubytování, a dokonce jsem v jednání s importem. Možná by mohlo něco klapnout, uvidíme, držte palce. :cool:
 
Ahoj klaňáci, tak mám další informace - konečně ohledně ubytování :cool:.

Je zbytečné nějaké zdlouhavé popisování konkrétních objektů v kempu, vše najdete, včetně cen, na této adrese - http://www.slnecnejazera.eu/ubytovanie-jazera/ .

A zároveň Vás prosím, jelikož ne každý má Facebook, abyste mi vyplnili tuto PŘIHLÁŠKU a my tak měli orientační přehled o počtu účastníků :). S dalšími informacemi se zase ozvu...

Pěkný večer ;).
 
Ahoj Jirko,
ta cena 400Kč, to je vstupné..? Když dojedu s dcerkou, nebude to pro ní divočina? Nikdy jsem na srazu nebyl...
Díky za info…:)
 
Ahoj Jirko,
ta cena 400Kč, to je vstupné..? Když dojedu s dcerkou, nebude to pro ní divočina? Nikdy jsem na srazu nebyl...
Díky za info…:)

Ahoj Míro :), ano, cena 400 Kč je vstupné, ale pokud vyrazíš s další osobou či rodinou, tak je pro tebe určená taxa 500 Kč, jak zmiňuji výše. Jinak určitě nebude, jelikož myslíme na všechny, čili i na rodiny, a pro děti bude např. skákací hrad či animátor, atd. Rádi bychom sestavili program tak, aby se mohla na naše setkání vydat i rodinka. Budeme se těšit, pak jen poprosím o vyplnění té přihlášky, pokud vyjedeš.
 
Ahojky,
Díky za odpověď... Rád bych dojel, ale nemohu si vzít dovolenou a jestli to začíná už od 14h v pátek, tak dojedu až večer... . Uvidím tedy..
Pěkný den.
Mira
 
Ahojky,
Díky za odpověď... Rád bych dojel, ale nemohu si vzít dovolenou a jestli to začíná už od 14h v pátek, tak dojedu až večer... . Uvidím tedy..
Pěkný den.
Mira
Ahoj, úplně v pohodě, když dojedeš v pátek večer nebo sobotu ráno. Také přeji pěkný den..
 
Back
Top