• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie 100rocna edicia - Krytky kolies.

Monster02

člen KLANu
36
Ahojte. Som hrdy majitel tejto krasnej mazdy 6 wagon. Auto mam dva mesiace a dnes v noci mi v kosiciach nejaky chumaj ukradol krytky kolies? Neviete poradit prosim Vas kde by sa dali zohnat mimo dealera?

8DC17768-1C6C-445B-9446-E0B9D92C0DC5.jpeg
 
ano som si vedomy toho, ale tie krytky su na aute ako ceresnicka na torte. Cena je 320eur, klasicke mazda stoja 52eur ? inak vzhladom na cenu to uz je trestny cin, neviem ci ludia potrebuju riskovat tolko problemov koli tomuto.
 
ano som si vedomy toho, ale tie krytky su na aute ako ceresnicka na torte. Cena je 320eur, klasicke mazda stoja 52eur ? inak vzhladom na cenu to uz je trestny cin, neviem ci ludia potrebuju riskovat tolko problemov koli tomuto.
No to je ranec... Nebuď dětina a hoď to za hlavu. Je to lesklý, červený, člověk neandrtálský a jeho první signální...
 
No riskol som to este raz a kupil ich, islo to cez poistku takze ma to bude stat 150 eur. Dufam ze vydrzia dlhsie a ked pojdem na miesto kde mi ich ukradli tak ich dam este doma dole ?
 
No riskol som to este raz a kupil ich, islo to cez poistku takze ma to bude stat 150 eur. Dufam ze vydrzia dlhsie a ked pojdem na miesto kde mi ich ukradli tak ich dam este doma dole ?
No asi se nevyndavaji moc dobře, při přezouváni vždycky čekám, kdy na nějaké praskne nějaká ta packa vzadu. Naštěstí jsem ještě jedny koupil na Ali
 
Tato 100 edicia ma inak urobeny ten uchyt, je tam aj taky kovovy drot okolo, malo by to byt pevnejsie. Rozmyslal som ze by som ich normalne nalepil, ale bojim sa ze zase nejaky dement by bol schopny to pacit pokym by nepokazil krytku aj disk.
 
No riskol som to este raz a kupil ich, islo to cez poistku takze ma to bude stat 150 eur. Dufam ze vydrzia dlhsie a ked pojdem na miesto kde mi ich ukradli tak ich dam este doma dole
V tom případě bych si je z vnitřní strany nějak pojistil, aby nešly snadno sundat. A pokud první nesundá, tak toho snad nechá. Lepší mít jednu poškozenou, než všechny ukradený.
 
Tato 100 edicia ma inak urobeny ten uchyt, je tam aj taky kovovy drot okolo, malo by to byt pevnejsie. Rozmyslal som ze by som ich normalne nalepil, ale bojim sa ze zase nejaky dement by bol schopny to pacit pokym by nepokazil krytku aj disk.
Asi bych je nelepil, jak je vyndáš při vyvažování ❓A drát okolo mají i ty obyčejný krytky ?
 
Tak mozno starsie, ale teraz som mal ruke v mazde origos aj tie klasicke a nemali ten drot. Jedine ak by mi pani ukazala k inemu modelu ?
 
Skus dat navrh ako?
Myslím, že by mohlo stačit dát pod ten stočený drát jakési kolečko, třeba z kovové trubky vhodného průměru. nebo ti to někdo vysoustruží za 10-15 Euro. Takže se dají sundat, jen když jsou kola dole.
 
Back
Top