• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Kúpa cx 5 2.5 141kw

Faravell

nový člen
1
Ahojte .

Tak 2 krát za dekádu sa mi stane že nevím icon1133.gif .
No do dnes som si myslel že presne viem čo chcem , ešte ako také presvedčenie mi zostalo . Len by som potreboval utvrdil v tom .

Po proceede GT prišiel čas na naftu lebo som denne dával 100km a potreboval som mega kufor tak som menil za superb 3 no a teraz už kufor nepotrebujem lebo kočík odpadol a kvôli 2 krát za rok dovolenku neeee.. už prišiel rad na SUV , na vyšší posed , proste cítim sa tak fajn . Tak som si vybral cx5 benzín 2.5 revolution top. Dnes som sa vnem prvý krát viezol a pocitovo dobre , no revolution top sa mi to nejako zdá také poloprázdne . Moja ideológia je takáto - veľkoobjemový atmosférický motor s automatom na štýl hydromenic , dobre audio , bezpečne auto .

Ale keď to porovnám s Kia Stortage GT 1.6 tgdi GT line , tam tu som si povedal že wau, Kórea Japoncov dobre prebiehla čo sa týka výbavy .. ešte aj odvetrávane sedačky ..vyhrievaný volant , sedačky v predu a vzadu tiež a nejako divne dobrý podvozok to malo.

Prosím vás užívatelia a mechanici a motorový nadšenci . Povedzte mi že 1.6tka sa mi rozsype tesne pred 200k a Mazda bude slúžiť ďalej , inak neviem pre čo by som si ju mal vybrať …

Mazda ma 143k a je po prvom majiteli , vyžaduje si to vstupnú investíciu olej v prevodovke aj s preplachom? r19 letné , olej , predné platničky , olej diferenciál a rozvodovka . A cena je 19a nejaké drobné .

Pondelok idem ešte jednu pozriet , ta je za viac a menší nájazd aaaale svetlý interiér , akože je to krásne ale neviem neviem .

Mal som voľakedy m6 GH disi, slúžilo neuveriteľne dobre a predával som ju keď mala skoro 250 k a motoricky bolo super .
 
Back
Top