• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér 2DIN autoradio Pioneer, Alpine, Blaupunkt...

howoarang

člen KLANu
44
Zdar borci, daval si nekdo do svojej M6 GH nainstalovat nove autoradio o velkosti 2DIN, myslim neco od Pioneer, Alpine, Blaupunkt...., ne tie z ebay s androidom bez znacky. diki za info
 
Kamarád si dával do Mercedesu ALPINE (prvně měl číňana) .... a je jedno zda to není MAZDA bo si jen koupíš vymezovací rámeček na 2DIN. No a číňana koupil tehdy nejlevnější co byl za 8k a neměl ani podsvícené tlačítka a samo hrozný tuner. No a ALPINE mělo TUNER normální, ale prostě taky se po čase strašně ošuchalo u tlačítek a v textu výstrahy při parkovací kameře byla gramatická chyba. Na to že stálo 25k jsem byl překvapen. Ale PIONÝR a MODRÁTEČKA bude asi lepší než ALPINE. Pokud máš ale BOSE, tak musíš mít převodník a pak musíš mít převodník tlačítek na volantu na CAN (MAZDA GH ty tlačítka nemá ještě na CANu, ale má to odporovou síti do rádia (předchozí řešení než byl CAN). Číňan to má vždy v balení ten převodník i převodník na BOSE.
 
ano s tyma prevodnikana na BOSE i na ovladani z volantu pocitam. Take sem tam mal jednoho cinana i s GPS navigaciou, no to byl otras. Cez den ta obrazovka nebyla vubec videt, zvuk spatny, pri prepinani skladeb isel z repraku vzdy neaky dunivy ton, tak sem sa teho radsik zbavil. Momentalne tam mam spatky origos radio s 6CD menicem/mp3, + dokupeny externy modul Yatour s USB/3,5mm jack/SD vstupem, ale neni to ono. Chcel bych tam dat PIONEER, kery podporuje aj Apple CarPlay, na pripojeni iPhonu. Len teda nevim, ci to nebude stat take za houby.
 
No já mám v GH (žena ho má po mě) pořád toho číňana (už asi od roku 2013) ... a první co odešlo je kolečko hlasitosti, nedá se používat, páč to hned vykulí na velkou hlasitost a BOSE v autě skoro všechno zabije :) a dále pak se seká ten ANDROID sem tam, pak BT se sekne často a musím udělat RESET., pozdě nabíhá když dám zpátečku obraz couvací kamery když bylo rádio vypnuté, doteková plocha reaguje divně, a i hlasitost na 0 jde trochu slyšet, krytky čelní od SD karet už nedrží. No ale obraz jako takový mám celkem OK i jas, takže se na to dívat. Teď právě hledám nějakého číňana levného co bych tam dal a našel jsem za cca 210éček, dal bych tam i ty značkové 2DIN, ale ta cena je dle mě neúměrná, chtějí za to kolem 30 tisíc (za to mám třeba notebook + mobil + mikrovlnou troubu + navigaci a ještě něco :) )
 
Tak daju sa znackove aj lacnejsi kupit. Ja uvazujem o Pioneer SPH-DA230DAB. To vyjde na neakych 390€ teda 10.000KC. Akurat to nema navigaciu, ale tu by si to radio tahalo prave z mobilu cez kabel.
 
No nevím ti co středový rámeček? Co bose a ovládání na volantu? Bude fungovat?

Ohledně autorádia z Číny záleží jaká značka taky pánové. :)

Tak daju sa znackove aj lacnejsi kupit. Ja uvazujem o Pioneer SPH-DA230DAB. To vyjde na neakych 390€ teda 10.000KC. Akurat to nema navigaciu, ale tu by si to radio tahalo prave z mobilu cez kabel.
 
No to ano a bohužel to nemůžeš nijak moc ověřit co je OK a co ne ... jedině podle počtu objednaných kusů ... Rámeček, BOSE převodník a převodník ovl. z volantu není problém, vše se dá koupit. Jinak číňan už to má v balení.
 
Dobrý den
jeste bych se chtel zeptat k tem radiim z ciny
jake s tim tedy mate zkusenosti? ja si jedno nasel na ali expresu a jako cenove je to fajn :D
ale na jiném webu se shopem jsem nasel ze to ne vzdy musi jit
 
Poslední úprava moderátorem:
Pokud najdeš takové, které je přímo na tvoje AUTO tak jde vždy .... pak už záleží jen na kvalitě jaké bude a to nepoznáš z obrázku, jedině na ALI dle hodnocení a počtu objednávek. Jinak TUNER je tam u všech slabý, to je největší problém :-(
 
Ahoj,řešil někdy někdo demontáž klasického rádia z 6 GH před FL ( bez GPS) za nějaký dotykový display (infotaiment)? Sedí např obrazovka z FL verze na před FL palubovku? GPS tam nepotřebuju,spíš na hudbu atd.. Druhá otázka na kterou nemůžu nikde na netu najít odpověd nebo návod, jak se demontuje přední nárazník? Resp potřebuju vyměnit žárovky mlhovek a na jednu se dostanu přes podběh ale tam kde je IC se nedostanu,takže zbývá jedině nárazník dolů..nějaké rady? Díky moc!
 
Poslední úprava:
Back
Top