• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek aké zimné pneumatiky používate, skúsenosti/spokojnosť

mato2

nový člen
10
Zdravím, chcem sa spýtať aké zimné pneu na svojej cx3 používate a ako ste spokojný. Tento rok plánujem kúpu nových a padli mi do oka continental ts870p. Nejaké skúsensti?
 
Můžeš si počíst. Informací plno.
 
Zdravím, chcem sa spýtať aké zimné pneu na svojej cx3 používate a ako ste spokojný. Tento rok plánujem kúpu nových a padli mi do oka continental ts870p. Nejaké skúsensti?

Mám Continental WinterContakt TS 850OPa jsem maximálně spokojen.

 
Já mám na GH Bridgestone Blizzak LM005 (205/55 R16). Jezdím hlavně na Moravě, kde je většinu zimy spíše mokro a nebo mokrý sníh a jeho zbytky a na to je to nejlepší volba. Má nejlepší parametry na mokru v tomto rozměru. Takže záleží, co přesně od pneumatiky očekáváš. Obecně lze říci, že ať už koupíš Michelin, Continental, Bridgestone, Nokian, Goodyear, Hankook atp, tak neuděláš chybu.
 
Back
Top