• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace firmware Mazda Connect (EU01, EU06)

Tak se mi trojhmatem bez USB podařilo rozjet alespoň původní infotainment.
 
Tak jsem zkusil aktualizovat mzdy connect. Vložil jsem USB se staženým souborem, zmáčknul trojhmat, ozval se tón a zhasla mi obrazovka. A teď mi vůbec nejde infotainment. Nevíte někdo co s tím? Jinak aktualizace se vůbec nepustila a nedaří se mi ji spustit.
Nemáš ho jen vyplej? :D Protože ten update je hodně blbuvzodrnej a jestli ses vůbec ani nedostal do toho interního meníčka servisního, určitě jsi nic pokazit nestihl :D
 
Nevím jak vyplý by displej mohl být. Pokud teď nepočítáš vyplý displej s hodinami, ale to je něco jiného. Nicméně do toho servisního menu jsem se vůbec nedostal. Jak jsem psal před chvílí, když jsem udělal teď trojhmat bez USB, tak se mi displej znovu rozsvítil a původní infotainment jede.
 
Nevím jak vyplý by displej mohl být. Pokud teď nepočítáš vyplý displej s hodinami, ale to je něco jiného. Nicméně do toho servisního menu jsem se vůbec nedostal. Jak jsem psal před chvílí, když jsem udělal teď trojhmat bez USB, tak se mi displej znovu rozsvítil a původní infotainment jede.
Přímo když podřžíš myslím to kolečko hlasitosti, tak se komplet vypne a je černo. Aspoň vím, že jsem ho tak nějak vypínal.
 
Nevím jak vyplý by displej mohl být. Pokud teď nepočítáš vyplý displej s hodinami, ale to je něco jiného. Nicméně do toho servisního menu jsem se vůbec nedostal. Jak jsem psal před chvílí, když jsem udělal teď trojhmat bez USB, tak se mi displej znovu rozsvítil a původní infotainment jede.
Ahoj, napoprvé se mi to taky nepovedlo. Na podruhé už ano. Vlož USB disk s upgradem, zmáčkni START/STOP(nestartuj) a stiskni na cca 3-5 sec. tlačítka - nota, hlasitost, hvězdička. Když to nepůjde, zopakuj..podle všeho by měl být USB disk formátován na FAT32. Poprvé jsem měl na disku nějaký další soubory a auto si ten upgrade nenačetlo, tak doporučuju vše ostatní z flashky smazat. Displej zapneš opětovným stisknutím tlačítka hlasitosti.
 
Ahoj, stáhni si soubor od Shreka viz. toto vlákno a postupuj dle instrukcí v předchozím příspěvku. Je to easy.
ahoj, stiahol som subor. stlačil tlačítka - nota, hlasitost, hvězdička. (USB formatované na FAT32) a len čierna obrazovka a nič sa nedialo....
Jediné čo ma napadá, že som SD kartu nevybral, može to byť problém?
podľa VIN: JMZBP6HE601118684 je to 11001 však?

ďakujem za help
 
ahoj, stiahol som subor. stlačil tlačítka - nota, hlasitost, hvězdička. (USB formatované na FAT32) a len čierna obrazovka a nič sa nedialo....
Jediné čo ma napadá, že som SD kartu nevybral, može to byť problém?
podľa VIN: JMZBP6HE601118684 je to 11001 však?

ďakujem za help
Verze sw sedí. Když zhasla obrazovka, znamená to, že jsi jí vypnul, dělá se to stisknutím tlačítka hlasitosti. Vlož USB, zmáčkni start/stop, tím aktivuješ infotainment(bez spojky, zkrátka nestartuj), zmáčkni ten trojhmat, všechny tři tlačítka najednou a podrž cca 5 sec. Dostaneš se do servisního menu a tam aktualizuješ. Taky se mi to nepovedlo napoprvé, tak to vypni a zkus znovu, funguje to.
 
Back
Top