• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

Ahoj, chci se zeptat, zda má smysl nechat přehrát FW 70.00.100 na novější, když mě vše funguje dobře. Dá se novým FW získat něco na víc, nebo jen opravuje chyby. Dík
Ja som mal s FW 70.00.100 problem, ze obcas po nastartovani ostala cierna obrazovka a nefungovalo to kym som nevypol motor a znova nastartoval. Myslim, ze od updatu sa mi to nestalo.
 
Ahoj, uvazuju o prehrati FW z 59.00.545 na 70.00.100 nebo novejsi. Zajimalo be mne jestli ma verze FW vliv i na asistenty-napr. lane assist ?
Diky!
 
Ahoj, uvazuju o prehrati FW z 59.00.545 na 70.00.100 nebo novejsi. Zajimalo be mne jestli ma verze FW vliv i na asistenty-napr. lane assist ?
Diky!
Ahoj, myslim, ze by to nemalo mat vplyv.
Cez MZD Connect sa len nastavuju parametre asistentov, co sa da spravit aj cez diagnostiku, a asistenti prevazne pracuju samostatne (ina riadiaca jednotka).

Avsak bez MZD connect niektory asistenti nevedia pracovat (napr. parkovaci asistent, pretoze zvuk pipania sa prehrava do reprakov prave cez MZD Connect).
 
Ahoj, chtěl bych poradit,mám verzi 56.00.512 EU N na jakou verzi bych měl upgradovat?
Platí také pro mne návod ze strany 1? Díky za radu
 
Spíš tam bude velký skok ve verzích.. možná by to chtělo nejdříve hodit 59 a potom až tu 70
 
verze 70 je dle mého určena pouze pto vozy, kde bylo doinstalován modul AA/CP. pro vozy bez něj se používá verze 59.XXX. Ale nejsem si úplně jistý, možná i verze 70 bude fungovat, ale AA/CP určitě nepůjde.
 
70 sa da nainstalovat aj na stary hw bez AA/CP, update sa dokonca musi spravit so starym hw, pretoze novy hw stary fw nepozna a teda by nenasiel usb porty.
 
Je to tak, musíš první instalovat verzi 59.XXX pozor na verzi 70 myslím nefungují správně AIO tewaks. Pro všechny případy doporučuji projet forum ohledně AIO, než půjdeš na verzi vyšší než 55, udělej si zadní vrátka pro AIO

Ahoj Mazďáci, mám problém ohledně updatu MZD Connect. Mám Mazdu 3 z roku 2015. Verze OS je 33.00.500. Když jsem na flashku (USB 3.0, formátována na FAT32) rozbalil update 70.00.352B (staženo ze složky na MEGA, viz. první příspěvek vlákna), udělal trojhmat, vymazal chyby, šel na 99 a chtěl vyhledat aktualizace na USB, tak mi vyskočila hláška, že žádná aktualizace není k dispozici a byl jsem vrácen zpět do základní nabídky MZD Connect. Může mi někdo zkušený vysvětlit kde dělám chybu, případně mi sem hodit nějaký blbuvzdorný návod jak update provést? :grinning: Předem moc děkuju za ochotu.
 
Zadní vrátka ti už ani nepomohou na nejnovější verze 70. Držím se na první verzi 70.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rozjel jsi na verzi 70 AIO tewaks ??

za poslední tejden jsem tohle prodělal taky, koupil jsem auto s verzí 31.00.100 a chtěl jsem nejnovější verzi firmwaru

Postup je následující:

1) Jestli je verze nižší, jak 31.00.100, tak musíš nejdřív udělat update na ní (failsafe a reinstall soubory)
2) jestli je verze nižší, jak 70.00.100, tak musíš nejdřív udělat update na ní (failsafe a reinstall soubory)
3) z verze 70.00.100 a víc můžeš udělat update na nejnověší co sem našel 70.00.352 (jeden installační soubor)

jestli by si to dělal jinak, nemusí ti to najít verzi firmwaru, nebo to ten update failne (to jsem se jen dočetl na netu)
 
Ahoj, mám možná takový hloupý dotaz, ale nikde jsem to tu nevyčetl... Rozhodl jsem se, že provedu aktualizaci systému z 56.00.230A na 59.00.449A. Mám tam teď nainstalované AIO Tweaks (AA v1.14b Tru_go a Videoplayer z MZD-AIOv 2.8.6). Je potřeba, před instalací nové verze systému 59.00.449A vymazat veškeré Tweaks? Pokud ano, jak provedu restore systému, když jsem si zapoměl udělat zálohu původní verze systému, ještě předtím než jsem tam začal instalovat Tweaks? Nebo stačí dát jen uninstall každé toho Tweaku?
Díky:)
 
Ahoj, mám možná takový hloupý dotaz, ale nikde jsem to tu nevyčetl... Rozhodl jsem se, že provedu aktualizaci systému z 56.00.230A na 59.00.449A. Mám tam teď nainstalované AIO Tweaks (AA v1.14b Tru_go a Videoplayer z MZD-AIOv 2.8.6). Je potřeba, před instalací nové verze systému 59.00.449A vymazat veškeré Tweaks? Pokud ano, jak provedu restore systému, když jsem si zapoměl udělat zálohu původní verze systému, ještě předtím než jsem tam začal instalovat Tweaks? Nebo stačí dát jen uninstall každé toho Tweaku?
Díky:)
Podle me netreba odinstalovat.. ono se to vse smaze ked upgradujes FW.
 
Back
Top