• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Android rádio z číny pro GG/GY

Já měl v Mazdě tohle : Link na Ali
Bylo to úplně super...krásně rychlý, plynulý. Fungovalo na tom Android Auto i Apple Carplay a to jak drátově, tak bezdrátově. A funguje s Bose i neBose a dokonce mi přišlo, že to hrálo s Bose i líp než origo rádio. Za mě to byly snad nejlíp investovaný peníze do auta. :D Ta použitelnost auta byla najednou úplně jinde...
 
Já třeba v Mazdě mám od původního majitele Android místo horní přihrádky a mám opačnou zkušenost. Pomalé a zasekané, GPSka se vůbec nechytala. Jediné na co se to dalo používat, bylo Bluetooth, kde ale mikrofon pro hovory stál za starou... Naštěstí zrcadlení z Android Auto fungovalo dobře. Teď budu ten systém vyhazovat z auta a napojím si original rádio na bluetooth adaptér a budu mít klid.
Kdybych chtěl pořádný Android rádio do auta, tak se kouknu po značce Joying. A nebo dej na doporučení @Atherion. Hlavně nebrat tu variantu s 1GB RAM. o_O Je vidět, že někdy se číňan i snaží. :)
 
Já měl v Mazdě tohle : Link na Ali
Bylo to úplně super...krásně rychlý, plynulý. Fungovalo na tom Android Auto i Apple Carplay a to jak drátově, tak bezdrátově. A funguje s Bose i neBose a dokonce mi přišlo, že to hrálo s Bose i líp než origo rádio. Za mě to byly snad nejlíp investovaný peníze do auta. :D Ta použitelnost auta byla najednou úplně jinde...
Diky za info, jakou verzi mas ? Kolik gb ram ?
 
To clovek muze jen zavidet, kdyz vidi co se s tim da delat. Ja pouzivam originalni radio, a za to sem "potrestan" tim paskvilem zvanym AndroidAuto...
 
Diky za info, jakou verzi mas ? Kolik gb ram ?
Měl jsem tu 4GB RAM verzi. Pořád jsem měl tak půlku plnou, takže nic menšího bych asi nebral. :D Jinak jsem na něm používal vlastně jenom Carplay a čas od času Youtube, když jsem na někoho dlouho čekal v autě. :D Asi bych klidně připlatil za tu 6GB, ale nutnost to není. Rozhodně se vyhnout ale těm 1GB, 2GB co se dělají...

Jinak jsem k tomu měl připojenou i super couvací kameru (při zařazení zpátečky okamžitě vyskočí obraz) a funguje i ovládání na volantu.
Když teď na to vzpomínám, tak jsem normálně smutnej, že to už v autě nemám. :D
 
přesně po těchto funkcích prahnu, Bluetooth handsfree, lepší přehrávač hudby a couvací kamera, kdybych to řešil jednotlivě vyšlo by to na stejné prachy a nevypadalo by to dobře.

Co připojení na bose, už si nepamatuju jaké tam jsou konektory, nebyl s tím problém ?
Díky
 
přesně po těchto funkcích prahnu, Bluetooth handsfree, lepší přehrávač hudby a couvací kamera, kdybych to řešil jednotlivě vyšlo by to na stejné prachy a nevypadalo by to dobře.

Co připojení na bose, už si nepamatuju jaké tam jsou konektory, nebyl s tím problém ?
Díky
Co si pamatuju, tak na všechno byly už připravené konektory, jenom jsem musel napájet budící signál na zesilovač.

IMG_1854.jpegIMG_1849.jpeg
 
Zdravim.Pořídil jsem si do své M6 androida 2g-32g.Vše šlape jen mam problém s tim že se mi neukazujou na malém displeji žádné informace.Klima, spotřeba atd.Při montáži to normálně šlo a po pár minutách to zmizelo.Po odpojení baterie a znova zapojeni to zase šlo.Po pár minutách to zase zmizelo! Neměl by prosím nějakou radu co s tím?Díky
 
Zdravím.Chci jen prosim optat.Ten budící kabel je asi už mám,ale nevim k čemu ho přidat abych něco nespálil?!Díky

Screenshot_20230311-220519.png Screenshot_20230311-220437.png
 
Ahoj . Mam Mazdu 6 wagon 2005 vymenil som radio za android a teraz mi nejde displej hore. Ma s tym niekto skusenost ?Hladam niekoho v Ba alebo aspon plan zapojenia . Dakujem za kazdu radu
 
Back
Top