• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Antikorozní nástřik podvozku a dutin

Oni tě objednali? Mně už 3-4 týdny tvrdí, že jim odpadl pracovník, který to provádí. Naposledy jsem s nima komunikoval v PO.
 
Tak jsem nechal nastříkat Mazdu CX 5 v CanoCar Brno, podvozek umyt, nastříkán , ale nevím jestli udělali i dutiny ve dveřích i když byly objednány, tvrdí že je dělali ale nevím. Zatím jsem se nedostal k tomu abych to prohlídl, jak to zjistím tak napíšu.

podle toho co použili, tak bys to měl poznat podle smradu a odtékajícího přebytečného "vosku" z otvorů ve dveřích ......
 
Omlouvám se za špatné informace, nástřik dělali už 28.8., potom jsem odjel do Chorvatska a teď jsem se vrátil a proběhla kontrola. Tvrdí mě že dutiny ve dveřích jsou ošetřené, ale kapota asi není. Mluvil jsem s tím brigádníkem co jim to dělá / študák ze Slovenska/ mšl demontovány všechny plasty a podběhy ale nevím jak to bylo s dveřmi. Nejvíc práce mu prý dala demontáž všech plastů a umytí před nástřikem. jak budu vědět něco více o dveřích tak napíšu. Jinak další informace buď Slavkov nebo Modřice.
 
Takže CanoCar byste doporučili? Nebo někoho jinýho v okolí Brna resp. kdekoli na jižní moravě? Jak dlouho to vlastně trvá?
 
Já nechával dělat u jednoho mechoša kósek vod Brna, ale asi bych nedoporučil. Nevím, jestli ten podvozek vůbec čistil (na 95% tipuji že ne) a že by se to mělo dělat i pod tím plastovým krytováním slyšel pak ode mě poprvé v životě. Takže stříknutý to mám, ale jen tak jak tam byl ten původní vosk:(. A pak cena; domluvili jsme se že to udělá za 2 a půl. Už to se mi zdálo divné, když ostatní (v Brně) se pohybovali mezi 7 a 8. Ale byl jsem rád, říkal jsem si proč ne, dělá to doma na dvorku a nemusí platit další lidi. Při předání si řekl o 3.600,- .
 
Já nechával dělat u jednoho mechoša kósek vod Brna, ale asi bych nedoporučil. Nevím, jestli ten podvozek vůbec čistil (na 95% tipuji že ne) a že by se to mělo dělat i pod tím plastovým krytováním slyšel pak ode mě poprvé v životě. Takže stříknutý to mám, ale jen tak jak tam byl ten původní vosk:(. A pak cena; domluvili jsme se že to udělá za 2 a půl. Už to se mi zdálo divné, když ostatní (v Brně) se pohybovali mezi 7 a 8. Ale byl jsem rád, říkal jsem si proč ne, dělá to doma na dvorku a nemusí platit další lidi. Při předání si řekl o 3.600,- .
Tak tomu se říká fér jednání :) A jméno? Jen pro výstrahu, aby člověk věděl, na koho si dát pozor.
 
Tak tomu se říká fér jednání :) A jméno? Jen pro výstrahu, aby člověk věděl, na koho si dát pozor.
GDPR :D ti nic neříká? Však si to můžeš dát udělat do autorizovanýho servisu Mazdy, ale někdo tu psal, že za to chtěj dvacítku.:eek:
 
Tak pošli link, jestli má nějaký stránky nebo cokoli. To pokud vím osobní údaj není :) Dvacku do toho rozhodně nedám :)
 
Canocar Brno....cena neco kolem 5.5tkc. Jsem s nimi dohodnuty, dam pak echo, jak to dopadlo. Kazdopadne to odkrytovavaji kompletne (chlapek jeste rikal, ze M3 je hodne zakrytovana, takze uz ji asi delali), procedura trva 3 dny. 1. den odstrojeni a myti, do 2. dne schnuti nekde na dilne, 2. den aplikace a schnuti, 3. den nastrojeni. Strikaji Dinitrol...
 
Já ho taky neznám, ale kdyby to dělal pořádně tak by jenom za materiál dal aspoň 2000Kč, podle mně to odfláknul a nesundal ani ty plastový kryty podběhů, kde to nejvíc hnije.
 
Nemá žádné internety. A pokud má i nějaké IČO, bude jej mít nejspíš ve zlatém rámování nad postelí. Jo, a za těch 3.600,- to bylo samozřejmě že bez dokladu.
Zato co má, tak má čas vždycky. Sice "dělá" 8 - 16 hod, v pátek do 14:30, ale volal jsem mu ve čtvrtek a řekl mi, že ať dovezu auto v úterý ráno a ve čtvrtek to bude hotové. To jsem si říkal: To mu asi někdo vypad, mám štěstí....
Takže abych to shrnul. S čistým svědomím toho člověka mohu doporučit jen pro někoho kdo vlastní koncernový vůz a to rokem výroby cca do 2008. Jen pro upřesnění, oficiální název jeho dílničky je PNEUSERVIS, ale ani ten se na internetu nedá dohledat. Melldo, buď v klidu, pokud toho člověka nebudeš chtít vyloženě najít, tak se s ním v životě nikdy nepotkáš. A já už doufám také ne.
 
Canocar Brno....cena neco kolem 5.5tkc. Jsem s nimi dohodnuty, dam pak echo, jak to dopadlo. Kazdopadne to odkrytovavaji kompletne (chlapek jeste rikal, ze M3 je hodne zakrytovana, takze uz ji asi delali), procedura trva 3 dny. 1. den odstrojeni a myti, do 2. dne schnuti nekde na dilne, 2. den aplikace a schnuti, 3. den nastrojeni. Strikaji Dinitrol...
To zní dobře. Kdy tam jdeš? Abych věděl, kdy tě pak mám otravovat :D Těch 5.5 se dívám, že chce za nástřik podvozku. Dutiny dalších cca 2.5. Jako jestli to zabere tolik času, tak se ceně ani nedivím. Zkusím se teda u nich zatím objednat. Zima se blíží :) Ještě přemýšlím nad keramikou, ale s tím tady nebudu svinit toto vlákno :)
 
Když někomu řeknu,že jsem dělal dutiny a nástřik spodku,tak na mě každý hledí s otázkou?To se ještě dělá?Vždyt to auto stejně nebudeš mít více než 4 roky a to ti vydrží i bez nástřiku.Na co vrážet další prachy!Pravdou je ,že jak jsme letos prodávali sestřinu GY,tak ani jeden zájemce nechtěl vůz vidět zespodu.(měl možnost)A to jich bylo 5.Každého zajímala výbava,motor a kolik to má najeto.Přitom na internetu se to hemží příspěvky ohledně koroze u GG(GY). Prostě všichni auto berou jako spotřební záležitost,vycucnout z něho co se dá a sbohem do světa.Nás,mazdařů, jsme jen opravdu minoritní skupina.
 
Pri predaji nášho posledného auta zase vystúpili štyria ,,mechanici" a každý kontroloval niečo iné. Jeden skočil hneď šípku pod auto, druhý už otváral kapotu, tretí kontroloval hrúbku laku a štvrtý pozeral interiér. Som myslel, že som niekde na STK a to u mňa vo dvore...

Odoslané z F8331 pomocou Tapatalku
 
GDPR :D ti nic neříká? Však si to můžeš dát udělat do autorizovanýho servisu Mazdy, ale někdo tu psal, že za to chtěj dvacítku.:eek:

To jsem byl nejspíš já, ale to bylo za kompletní nástřik včetně dutin a po sundání veškerých plastů v Auto Jeremiášova. Nástřik stylem „prdnem to kde je vidět a na zbytek kašlem“ mi tamtéž udělali za asi 1500. Použili na to vosk který vypadal jak ten převozní.
 
Ahoj, neporadil byste mi někdo, kde si nechat udělat nástřik podvozku a dutin v Plzni? Na internetu se mi jako solidní jeví K+L autoservis u Jižního, obecně má dobré recenze, ale nevím, jak dobře dělají konrétně tohle. Koupila jsem si v létě novou Mazdu a byla bych ráda, aby mi dlouho vydržela - co jsem slyšela a četla, tak se ten nástřik docela hodí:) A když už, taky bych to ráda stihla ještě před letošní zimou.
 
Zdravím, rád bych po pročtení přispěl do tohoto zajímavého tématu.

Od jakého roku provozu má smysl u nové Mazda 3 2018 před zimou nechat udělat dutiny a vystříkat podvozek? Zdá se mi kontraproduktivní odstraňovat původní nátěr (vosk) a dávat tam hned nový, tak přemýšlím který rok tohle udělat. Názory se v tématu dosti různí.

Máme ještě jedno starší a větší SUV u kterého nebyl podvozek mimo myčku (beru spíše jako nic, než-li něco) dělaný nikdy (cca 8 let provozu). Zde by předpokládám byly náklady na odstranění koroze a následný nástřik vyšší. Pokud mám ale v plánu s vozem ještě pár let jezdit, tak bych to předpokládám měl udělat. Jen mám obavu z výběru kvalitního realizátora, aby mi to naopak po téhle akci nezačalo korodovat ještě více.

Za tipy na Plzeňské servisy výše díky. Pokud by někdo věděl o něčem na Ostravsku (Nový Jičín) budu také vděčný. Třeba se to tam cenově nebude pohybovat tak vysoko.

Našel jsem na Vsetínsku např. tohle:
https://www.nastrik-podvozku.cz/cenik-sluzeb/

Ostravsko pak:
http://www.blazasrot.cz/autoservis-...i/autoskloservis/antikorozni-nastrik-podvozku

Máte někdo zkušenost?

Díky.


Od kolegy tady zazněl pan Vojáček z Vřesiny, bohužel to tak vypadá, že u něj odsud nikdo zatím nebyl...

Autoelektro Servis
https://www.google.com/search?q=voj...1;tbs:lrf:!2m1!1e2!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:2
 
Back
Top