• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Antikorozní nástřik podvozku a dutin

Hezký že nepoužívají ten černý dehet jako většina ostatních. Tohle vypadá fakt pěkně. Kolik byli celkové náklady?

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Polsonside - tak protože to je vosk. Tak proto. Taky to nevydrží tolik, co Dinitrol a tomu podobné. Takže když pojedeš po nějaké štěrkovce (Litva má snad veškeré okresky štěrkové -jen pro zajímavost), tak ten vosk "protlučeš".

Výhodou je, že nemáš nenávratně "zalepené" třeba i to, co nechceš. Když to dělá nerozumný člověk, je za trest na takovém autě později pracovat.
 
Ještě nevím 😂 dám info až tam dojedu a budu mít fakturu.
No tohle ošetření podvozku se mi líbí, protože transparentní,lehce nahnědlý vosk je za mně lepší, protože když na to mrkneš po nějaké době,tak vidíš co se pod níém děje,narozdíl od černýho.Jo černej bude adolnější, ale vzhledem k tomu, že BP je prakticky celá zakrytovaná zespod, tak omlácení vosku od kamínků nehrozí, a pak stačí jednou za 3 roky zkontrolovat a opravit nějaké drobnosti, což se stejně dělá i u černýho. Ještě by mně zajímalo jestli umývalí po odrytování podvozek, nebo třeba jenom vyfoukali vzduchem?
 
Tak - vosk jsem nechal dělat záměrně právě proto že jsem nechtěl mít ten černý blbinec - ani ho tu nedělají dělají pak něco jiného s tím ze se auto hodně rozebírá - komplet nápravy, nádrž a td a td a cena jde cca 40-60 tisíc.

Auto se umejvalo jak z venku kvůli ochranné fólii co se dávala na auto, tak se myl motor - už vypadá zas jak novej ;) tak se myl spodek nějakou chemii aby odstranili bordel a původní vosk.

Dával jsem sem auto ve čtvrtek - mytí.
V pátek po zaschnutí se dělal vosk.
Dnes v pondělí dopoledne se to skládalo.

Cena 12500,-
 
@MK-M3 A dávals folii všude, nebo jen namáhaný části (kapota apod.)? Dík
Nikde 😂 to dávali oni aby se neposkrabalo auto náhodou a hlavně aby nebyl někde ten vosk při nastriku na karoserii. Podobně jako se dává v servisech igelit na sedačku.

Kdybych měl dnes nové auto tak bych fólii dal ale už ho mám potukany od kamínků tak teď už je to fuk.
 
Tady ještě přidávám foto umyteho motoru to jsem chtěl když se to už strika tím voskem ať se to předem smeje - byl tam šílenej bordel od pylu žluto ze ani brzdovka nebyla moc poznat ;)
Foto je tedy dělané až doma po 200 km.

A ještě fotka namydlené M3 - ten polep fólií mi nefotil ale viděl jsem tam oblepené jiné auto - proste aby vosk nebyl všude.

05712025-4f37-4401-b446-12a3125182dc.jpeg IMG_2501.jpeg IMG_2502.jpeg IMG_2503.jpeg

Teď ještě sladit termín na nastrik M2 DJ a pak koncem jara půjde M3 BK tam se bude vyvarovat a asi ještě M3 BM aby vydržela a nedošlo to do stavu BK - ta hold doplatila na ten ,,GUMOASFALT” pod nim si to vesele kvetlo celé roky - důvod proč bych si tohle na své auto nikdy nedal - BK hold byla už z Rakouska nastrikana.
 
Moc hezka práce. Mě tohle čeká v květnu. Tak se taky tesim. Jen ta cena mi přijde docela dost.
 
Jo taky bych to chtěl levněji, ale zas radši dam trochu víc a bude to hezky udělané než aby to bylo nějak ,,ojebane”.
 
Jasne. To chápu. Já cenu hodím až to bude. Ale před par lety jsem do nechal dělat na mamky Punto a kolem 3ky. A taky čirý vosk. A komplet podvozek a dutiny
 
Podívej tak dej klidně info teď - pokud mas lepší cenu někde - já se hlavně setkal s tím ,,letos máme plno”

Jen pro info - já napsal ,,H E L E tak dej….” A ono se to mění na ,,podívej tak dej….”

IMG_2506.png IMG_2507.png
 
Kolem 3000? Tak to, odectu-li naklady (vosk, technologie, ochranne prostredky technika, obalovy material, cisteni...), nekdo delal zadarmo, ne? Nebo to spis jeste zadotoval...
 
Nevím jaké má náklady ale děla to dobre. Já počítám cenu kolem 5. S tím ze všechno odstroji umyje vysuší opraví nějakou korozi a potom aplikuje vosk.
 
Back
Top