• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Antikorozní nástřik podvozku a dutin

Nějaký tip na někoho v Praze a okolí, případně v Plzni a okolí? Ptal jsem se v Auto Jeremiášova a tam mi řekli že to je tak 25 tisíc, což mi přijde jako naprosto ujetá cena. Auto jsem kupoval v lednu jako předváděčku, kdy mělo najeto asi 400 km, tak snad ještě nebude nic zkorodované, navíc chvíli po koupi jsem si nechal na podvozek stříknout vosk, aby to mělo alespoň trochu ochranu.

Zatím mi rozumně připadají http://www.autoklempirstvi.cz a https://www.ochranapodvozku.cz/ - cena kolem 8000 vzhledem k práci mi přijde celkem realistická. V Plzni jsem našel http://www.autoserviskl.cz/nastrik-spodku-a-dutin (cena neznámá) a pár dalších s cenou mezi 2 až 3 tisíci, což se mi zdá pro změnu podezřele málo na to, aby to bylo pořádně.
 
Tak dneska jsem odvezl auto na vystříkání dutin a podvozku od http://www.autoklempirstvi.cz/. Snad se mi tam o ní dobře postarají :)
O těch už tu někdo psal, celkem spokojenost, vyšší cena a maj to tam snad tři dny. Já přemejšlím o těch Velvarech ,,ochrana podvozku,, jak si sem dal ten odkaz. Tak pak dej vědět jak si s tím poradili mistři.:cool:
 
Poslední úprava moderátorem:
Jj měl jsem u nich Mitsubishi, celkem dobrá práce, ale cena skoro 10 000 Kč a 3 dny bez auta :(. CX3 mi stříkal @Max6 a naprostá spokojenost ;) můžu ti poslat i fotky jak to vypadalo

Na ty fotky co jsi sem posílal jsem se díval a byl to jeden z důvodů proč jsem zvolil je. Tak snad i po pár letech to dělají pořád pořádně.

Kdyby tři. Řekli mi, že optimálně 6. Nakonec jim to tam nechám asi až do dalšího pátku. Už totiž nejsou v Praze ale v Mratíně, což znamená půl dne v čudu, tak bych si aspoň vzal volno a prodloužil si víkend.

Jinak v tom Mratíně mají nový velký servis. Z toho mám trochu obavy – aby to nebyl takový ten servis, kde frkají auta jedno po druhém bez nějakého osobnějšího přístupu. Na druhou stranu, dávají si na to víc času a při předávání auta mi auto rovnou zvedli, ukázali co se kde bude dělat a ve vedlejší garáži mi ukázali už rozpracované auto a celkově přístup mi přišel na jedničku, takže snad to bude OK.

@Max6 už nástřiky spodků nedělá (a já se mu nedivím..)
Sice mě to mrzí, že jsem to nestihl dokud @Max6 podvozky stříkal, ale taky se tomu nedivím.
 
V Mratine? A pritom i na webu maji porad puvodni adresu na Cimickou. Ne, ze by to bylo nejak extra moc "v Praze", ale rozhodne lepsi. Ja prave budu letos dumat, zda udelam obnovu nastriku, uz to budou 3 roky, tak se musim podivat, zda uz to je potreba.
 
Tak to je podobny jak mam ja tady z brna (wurth, cena, i cas).
Jeden den ocistil, nastrikal a pres vikend nechal zaschnout.
Btw ze dveri mi ten sliz tece jeste po pul roce :confused:
 
V Mratine? A pritom i na webu maji porad puvodni adresu na Cimickou.

Jojo, řekli mi to až po telefonu, prý se právě stěhujou a ještě to nemají změněný. Ještě ani nemají ceduli u silnice.

Dneska jsem byl fakt rád, že jsem tam včera auto odvezl. Odpoledne přišel pořádný slejvák, všude bordel a kousek od domu spadlý strom… a auto jsem myl o víkendu. Tentokrát to ten Murphy prokoučoval ;)
 
Mel jsem tez v planu cerstve zakoupenou M3 nechat osetrit, ale co jsem se tak dival, tak se spodni cast auta (ramena, podbehy, dokonce i pruziny, apod.) doslova koupe ve vosku - to jsem jeste u jineho auta nevidel. Cili mam nekolik let pokoj anebo je lepsi to nechat splachnout a osetrit nejakou ochranou na bazi asfaltu, apod.?
 
Mám to od nich a spokojenost. Hlavně to udělají pořádně. Kompletně odstrojí podvozek od krycích plastů, sundají podběhy, odstraní ten mazdí wax a vystříkají Dinitrolem. Viz link na moji Kočandu
 
Prijde na to, jak se vezme to "poradne". Sice to odstroji, ale treba @Max6 nelibe komentoval, ze nastrikali i par veci, co by zrovna nemuseli (matne si ted vzpominam, ze napr. brzdove hadicky?). A s tim odstranovanim puvodniho mazdackeho nastriku si take nejsem jisty. Mam za to, ze to nedavali dolu a strikli to pres to.
 
Když jsem to se šéfem probíral před nástřikem, tak právě ten vosk jim zaber půl dne dostat dolu. Mám to jen per jeho huba. Co se týče nástřiku jiných částí, tak souhlasím. Nastříkají i tlumiče, ale opět mně ujistil, že to nemá na funkci (rostlináře) vliv.
 
Mel jsem tez v planu cerstve zakoupenou M3 nechat osetrit, ale co jsem se tak dival, tak se spodni cast auta (ramena, podbehy, dokonce i pruziny, apod.) doslova koupe ve vosku - to jsem jeste u jineho auta nevidel. Cili mam nekolik let pokoj anebo je lepsi to nechat splachnout a osetrit nejakou ochranou na bazi asfaltu, apod.?
Nástřik voskem je jen na viditelných částech. Stříká se to v Evropě po převozu z fabriky, tzn. už ostrojené do plastů. Pod nimi nic není.
 
V Mratine? A pritom i na webu maji porad puvodni adresu na Cimickou. Ne, ze by to bylo nejak extra moc "v Praze", ale rozhodne lepsi. Ja prave budu letos dumat, zda udelam obnovu nastriku, uz to budou 3 roky, tak se musim podivat, zda uz to je potreba.

Neblbni. :) Mám auto rok a půl bez jakékoliv dodatečné ochrany a podvozek je jako nový. Dnes jsem nechal kontrolovat v Mazdě. To je snad nějaká nemoc tady honem stříkat podvozek u nových aut. V minulosti budiž, ale dnes? A dokonce dvakrát? :eek:

Podvozek kontroluji dvakrát ročně v pneuservisu, teď navíc i v Mazdě při běžné prohlídce a všechno je ok. Až se něco objeví, budiž, budu to řešit. Já jsem na auto puntičkář, to mi věř. ;)
 
Back
Top