• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný AUTO EFEKT - Zlín

Zkušenost se servisem AUTO EFEKT Zlín mám


  • Celkem voličů
    59
Jinak s nima byla fajn domluva, cena taky super a vyšli mi vstříc. Práci odvedli dobře. Nebýt těch mých bílých potahů a faktu, že jsem na to teď pěkně pedantskej, tak jsem spokojenej. Kůži jsem chtěl stejně nechat naimpregnovat a je to holt zkušenost pro příště. Kdyby byly černý látkový potahy, tak si toho nejspíš ani nevšimnu a jsem spokojenej.
 
ahoj mazdaci tak citam vase prispevky a tak trocha mam obavy co ma vsetko caka len pred tyzdnom som sa stal majitelom m6 a rad by som to dal poriadne preklepnut pri kupe som diagnostiku nemal tak sa pytam co vsetko mi mozu urobit v dobrom servise myslim tym co ukaze diagnostika a ide zima. V starom aute nieco vrzglo a uz som bol v servise.A zaujimalo by ma co stoji taka pred zimna servisna kontrola dik hosi. Chem proste zistit co sa len da o tom aute :finger:
 
Minuly tyden probehla dalsi garancni servis u me M6 GJ. Vse v pohode, prijel jsem na dohodnuty cas, auto bylo hotove v presne stanoveny cas, udelali co udelat meli a cena byla vice nez prejemna...ja si nemuzu na nic stezovat
 
ahoj mazdaci vcera som absolvoval navstevu v tomto servise prve dojmy po vymene gum,oprava blikajucej kontrolky airbegu, vymena palubneho filtra a rozhybanie prednych brzdicov,atd.maximalna spokojnost s pristupom p Bouceka a ohladom servisovania mojej mazdicky mam jasno 21 11 ma caka vymena oleja a filtrou +nejake malickosti takze este raz max spokojnost
 
Mám takový dotaz ohledně výměny předních brzdových destiček na CX-5 tady Zlíně a okolí. Je možné aby se cenově rozcházely nabídky prakticky o polovinu? V AUTO EFEKT mi řekli že mi výměnu předních brzdových destiček udělají za celu okolo 8000 Kč. Ve Fryštáku v IVOSu mi řekli že mi výměnu předních brzdových destiček udělají za cenu okolo 4500 Kč.
Mohl by mi někdo vysvětlit jak se to může cenově takhle rozcházet? A případně doporučit nějaký další servis Mazdy ve Zlíně či okolí.
Já jsem tam jel na výměnu zadních destiček a odšroubování tažného háku a chtěli 5150,-!!! Jen za tohle, přitom destičky na netu stojí 350,-. Předražené jako prase, už tam nikdy nejedu. Neautorizovaný servis by mi to udělal za zlomek ceny.
 
Já jsem tam jel na výměnu zadních destiček a odšroubování tažného háku a chtěli 5150,-!! Jen za tohle, přitom destičky na netu stojí 350,-. Předražené jako prase, už tam nikdy nejedu. Neautorizovaný servis by mi to udělal za zlomek ceny.

Zůstává tedy otázka, proč sis destičky nekoupil a nedonesl, kde by si platil hodinovku. o_O
A je mi trochu divné, že by zrovna AE chtěli za výměnu destiček tolik (pokud tam nebyla nějaká vícepráce).
 
Samozřejmě tam stahovali kotouče za 1000,-, rozhýbání brzdičů za 450,- a samotné desky 2250,-bez DPH+práce, demontáž koule za 500,- jako málem jsem se vyvrátil. Jak to tady pročítám, tak každý si tam nosí vlastní díly či olej a všichni jsou náramně spokojení. Všeobecně je známo, že servisy žijou z dílů, nechápů, že s tímhle souhlasí. Příště si taky nakoupím vše za hubičku a dovezu jim to tam, ať to ti troubouvé za pár kaček vymění. Díky za návod jak na ně:)
 
Příště si taky nakoupím vše za hubičku a dovezu jim to tam, ať to ti troubouvé za pár kaček vymění. Díky za návod jak na ně:)

Troubové to samozřejmě nejsou.
Ono by to se napřed chtělo podívat na internet, kolik origo destičky mazda stojí a pak nazývat někoho troubou.
Další věc, rozdíl je jen výměna a pak k tomu dokoupení nových, tudíž ti dali origo mazda a cena odpovídá.
A tady nejde o to "jak na ně", ale o to, že buď si připlatíš za originál materiál, na který ti oni dávají záruku, nebo si koupíš materiál na "vlastní pěst", ale za to ti oni už neručí.
Ono je potřeba si určit priority.
 
Nebo si mohl říct, že chceš desky z druhovýroby .;) Ono taky záleží, jaké vlastníš auto.

edit: A ještě nejlíp si před opravou/výměnou nechat nakalkulovat přibližnou cenu.
 
Poslední úprava:
Mám Mazdu 6 2014(super auto), koupil jsem ji před měsícem. Mrknul jsem na ceny dílů na netu, kde mi destičky vyskočily za 350,- tak si říkám žádná hrůza, ikdyby byly v autorizáku 3x dražší, neřešil bych to ať si kluci něco vydělají, proto jsem se ani neptal na předběžnou cenu tak banální záležitosti jako výměna zadních destiček. Ale skutečnost mi vyrazila dech, takovou hrůzu jsem opravdu nečekal. Jo a záruku na destičky za 2,5 (zřejmě je odlévají z oceli na katany) nepotřebuji. A myslím, že nikdo tady z vás. Před tím jsem servisoval passata 2013, nyní ještě RS2018 a vše vychází na polovinu než tento nesmysl. Jsem opravdu zklamán, ale příště už vím jak na to :) p.s. Po slavné výměně díky stočení kotoučů o kterém jsem byl informován až při placení auto neustále o zadních brzd vydává při dobžďování divné pazvuky. Za ty peníze spokojenost nadevše!
 
Já jenom,že na tvoje auto je vypsána svolávačka na výměnu zadních brzdičů.To ti neřekli,že?Takže jaké rozhýbání!Mám také 2014 a zadara to udělali.Kotouče a desky jsem si vyměnil sám,vyšlo mě to materiálově na 2000Kč.Nové,žádné stáčení.Takže mám fungl nové zadní brzdy.Jak jsem rád,že si na autě skoro vše udělám sám.
 
@Míra Proč by mu to záměrně neřekli? Svolávací práce/díly hradí automobilka. Ledaže by auto už bylo jednou "svoláno".
Řekli mi to, ze je na to svolavacka a pak mi to stejně nauctovali, zjistil jsem až doma. Už se mi tam nechtělo jet se rozčilovat. Mají v tom pěkný bordel+ty ceny, nechápu ze ještě existují. Ale pokud si tam každý vozí svůj olej a dily...
 
@Míra Proč by mu to záměrně neřekli? Svolávací práce/díly hradí automobilka. Ledaže by auto už bylo jednou "svoláno".
Ta svolávačka byla vyhlášena letos,takže ty brzdiče nemohou zatuhnout za pár měsíců.Mě také na GH nejdříve odbyli kvůli mechanismu sedadel a v jiném autorizáku to bylo bez problému.Nedělejte si iluze.
 
Já jenom,že na tvoje auto je vypsána svolávačka na výměnu zadních brzdičů.To ti neřekli,že?Takže jaké rozhýbání!Mám také 2014 a zadara to udělali.Kotouče a desky jsem si vyměnil sám,vyšlo mě to materiálově na 2000Kč.Nové,žádné stáčení.Takže mám fungl nové zadní brzdy.Jak jsem rád,že si na autě skoro vše udělám sám.
Přesně tak, přesně to samé udělám příště taky, koupím si díly a kamos v servise za par korun prohodí. Autoefekt pouze v případě diagnostiky nějakého problému, ale už tam nevyměním ani sterace, ty by vyšli urcite taky na 2,5
 
Řekli mi to, ze je na to svolavacka a pak mi to stejně nauctovali, zjistil jsem až doma. Už se mi tam nechtělo jet se rozčilovat. Mají v tom pěkný bordel+ty ceny, nechápu ze ještě existují. Ale pokud si tam každý vozí svůj olej a dily...
A vyměnili ti ty brzdiče?Ty nové tak krásně září...
 
A vyměnili ti ty brzdiče?Ty nové tak krásně září...
Nevymenili, za peníze rozhybali ty staré prece

Musím říct, ze s takovým servisem jsem se ještě nesetkal, nevím na co jste zvyklý, ale tohle je ve všech ohledech asi o 2 úrovně níže než konkurence.
 
Poslední úprava moderátorem:
Musím říct, ze s takovým servisem jsem se ještě nesetkal, nevím na co jste zvyklý, ale tohle je ve všech ohledech asi o 2 úrovně níže než konkurence.
Nevymenili, za peníze rozhybali ty staré prece
Pokud nemáš vůz vyroben po 18.11.2014,tak utíkej k jinému servisu at ti ty třmeny vymění,pokud ti brzda už zatuhla,tak zatuhne zase.Vniká tam voda do mechanismu ručky a ta oska koroduje. https://svolavacky.cz/listing/mazda-6-2012-2014/
 
Back
Top