• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný AUTO EFEKT - Zlín

Zkušenost se servisem AUTO EFEKT Zlín mám


  • Celkem voličů
    59
Mrknul jsem na ceny dílů na netu, kde mi destičky vyskočily za 350,-

Srovnávat cenově a kvalitativně origo desky s nějakejma "blátama" jak už Milda řekl, je trošičku mimo.
Máš tam katalogový číslo, tak si je najdi.
Nemyslíš že je problém v tobě samém?
Nadáváš na něco, co opravdu má tu hodnotu (origo destičky), to že sis neřekl o spoustu věcí, dotazů, návrhů atd. je problém servisu?
o_O

Nevymenili, za peníze rozhybali ty staré prece

Pokud vidím správně, u "rozhýbání" není cena.
Cena je u "kompletace" tudíž pokud se nepletu, opětovné složení brzdičů dohromady.
 
Srovnávat cenově a kvalitativně origo desky s nějakejma "blátama" jak už Milda řekl, je trošičku mimo.
Máš tam katalogový číslo, tak si je najdi.
Nemyslíš že je problém v tobě samém?
Nadáváš na něco, co opravdu má tu hodnotu (origo destičky), to že sis neřekl o spoustu věcí, dotazů, návrhů atd. je problém servisu?
o_O



Pokud vidím správně, u "rozhýbání" není cena.
Cena je u "kompletace" tudíž pokud se nepletu, opětovné složení brzdičů dohromady.
Sorry jako, výměna zadních desek a sundani koule za 5150,- je nesmysl. Jsem zvědav, kdo z vás co tady pindate o kvalitě originálních dílu by tohle s úsměvem zaplatil s spokojeně odjel
 
Furt si asi nepochopil, že podstatnou část výsledné ceny udělalo "zakoupení" nových destiček + stočení kotouče. :D
Až to pochopíš, má smysl se s tebou o něčem bavit.
Mimo jiné, já do AE jezdím servisovat pravidelně a nadále.
Tak na fakrure jsem se zorientovali celkem rychle co kolik stalo jen pro info, před 2 měsíci jsem měnil zadní desky na passata za 1350,- u Samohyla. Tady 2,5 a nikdo neměl potřebu stahovat zadní kotouč za 1,1 navíc. Co to je za svět tohle? Mazda není žádná prémiovka aby měla servis jako audi! Ještě jsem se v servise zeptal na cenu výměny oleje, no řekli mi 8tis!!! Jsou normální? Už chápu, proč si každý vozite svůj olej. Zkuste ale říct třeba ve škodovce,,kde výměna oleje stojí do 4tis ze si přivezete vlastní olej, tak na vás budou koukat jak na idiota a vyrazí s vámi dveře. Tohle je ten reálný svět za bublinou Mazdy. Peace.
 
Poslední úprava moderátorem:
Úplně normálně, i olej do DSG si přivezu a nemají problém. Jo a v Brně litr LL ve škodovce 890,-/1l, tedy u nafty kam padne 4,6litru se do 4tis. nevlezu ani náhodou a to tam není filtr a žádná práce, ikdyž prohlídka je cca 1500,- ( 1,5Nh), takže normální cena za prohlídku je cca tak kolem 6500,- a nějaký filtřík navíc a je to za 8000,-.
 
GHY9-26-48ZC mají skutečně MOC 2224,33 bez DPH. Jsou v programu Mazda Fair Service. Dozadu bych klidně dal Textar, Jurid, TRW atp. za polovic, ale za 350 fakt teda ne. :D Přední bych preferoval originál kvůli zvýšenému koeficientu tření a komfortu. Kotouče je IMO jedno, stačí když to nebude Čína.
 
Úplně normálně, i olej do DSG si přivezu a nemají problém. Jo a v Brně litr LL ve škodovce 890,-/1l, tedy u nafty kam padne 4,6litru se do 4tis. nevlezu ani náhodou a to tam není filtr a žádná práce, ikdyž prohlídka je cca 1500,- ( 1,5Nh), takže normální cena za prohlídku je cca tak kolem 6500,- a nějaký filtřík navíc a je to za 8000,-.
Tak mas jezdit do Porsche Olomouc, LL 695,-/L a pokud umíš mluvit, třeba se ti podaří dohodnout slevu jako mě 25% materiál a 20% práce. Takže 2,5 olej a 800,- práce. Zkus tohle v Mazdě.

GHY9-26-48ZC mají skutečně MOC 2224,33 bez DPH. Jsou v programu Mazda Fair Service. Dozadu bych klidně dal Textar, Jurid, TRW atp. za polovic, ale za 350 fakt teda ne. :D Přední bych preferoval originál kvůli zvýšenému koeficientu tření a komfortu. Kotouče je IMO jedno, stačí když to nebude Čína.
No jasné, zadky stejně brzdí minimálně.
 
:D 1050Kč za 5l oleje a 340Kč za filtr + nějaká ta koruna za práci, kde máš těch 8000Kč? Materiál kupován u AE.

Očividně ne, podle tvých slov.

Tohle ti přijde levné?
Chceš mi říct, že výměna oleje v Mazdě vyjde i s prací na cca 2tis.? Opravdu? Proto si všichni vozíte vlastní olej? Můžeš mi to tam domluvit z těch 8 na 2 prosím?
 
Chceš mi říct, že výměna oleje v Mazdě vyjde i s prací na cca 2tis.? Opravdu? Proto si všichni vozíte vlastní olej? Můžeš mi to tam domluvit z těch 8 na 2 prosím?
:D
Našel jsem fakturu z poslední výměny oleje, filtru atd. nevymyslel jsem si to.
A lidi si tam nenosí olej z důvodu že by to bylo levnější (i když o pár kaček je), ale z důvodu, že si nosí jinou značku oleje, než tu, kterou dodává servis.
A opravdu netuším kde sis vymyslel cenu 8000Kč za výměnu oleje, ale tady snad i @shr3k nebo kdokoli jiný potvrdí že je to hovadina.
 
Nevymyslel, takto mi to řekli. Pokud je to co říkáš pravda, tak je to první dobrá zpráva od zakoupení auta.
 
Já platil také v originál mazde 2 tisíce za olej a filtr. Mazda Bošina. 4,1 L a svůj olej jsem neměl
 
Tak mas jezdit do Porsche Olomouc, LL 695,-/L a pokud umíš mluvit, třeba se ti podaří dohodnout slevu jako mě 25% materiál a 20% práce. Takže 2,5 olej a 800,- práce. Zkus tohle v Mazdě.

No právě, že mluvit umím, proto si přinesu vlastní olej. Rozdíl 200,- Kč na litru z celkové ceny není takový (v rámci autorizovaného servisu), tak jak když si koupím svůj olej za cca 200,- až 250,- Kč/1 litr. Ale rozdíl je také výměna oleje a servisní prohlídka. Čistě výměnu oleje mi udělají za 500,-, ale v servisní prohlídce je rozhodně více úkonů než jenom výměna oleje, hlavně jsou na to normohodiny, takže za 800,- to určitě nebude.

V Brně bohužel ani jeden servis Mazdy není v programu Mazda Fair Servis. To bych se ptát na slevu nemusel, protože bych měl 30% na díly. A z pravidelnosti, co jezdím do servisu, tak mi dá automaticky 10%.
 
Chceš mi říct, že výměna oleje v Mazdě vyjde i s prací na cca 2tis.? Opravdu? Proto si všichni vozíte vlastní olej? Můžeš mi to tam domluvit z těch 8 na 2 prosím?
Jezdím do Autoefektu pravidelně, vozím si svůj original olej, který nestojí 600,-/litr jako v servisu, ale kupuji za 250,- a s prací jsem vždy kolem 2500,- (1500,- olej, 300,- filtr a 600,- práce) 8tis za výměnu oleje je nesmysl, zavolal bych si tam a zeptal se ještě jednou.
 
Já jsem tam jel na výměnu zadních destiček a odšroubování tažného háku a chtěli 5150,-!! Jen za tohle, přitom destičky na netu stojí 350,-. Předražené jako prase, už tam nikdy nejedu. Neautorizovaný servis by mi to udělal za zlomek ceny.

destičky za 350 ,- dobrý :D
 
Chceš mi říct, že výměna oleje v Mazdě vyjde i s prací na cca 2tis.? Opravdu? Proto si všichni vozíte vlastní olej? Můžeš mi to tam domluvit z těch 8 na 2 prosím?
neviem kde si nabral tych 8litrou za vymenu oleja ja som platil daco cez 3 litre a olej som vlastny nemal mam pocit ze hovoris ci pises z cesty a bol som tiez v zline u p boucka a to mi este nieco robili aj ine takze 3,5tisic plus tusim gumy prezutie
 
Zdarec fšecí ;) ,tož býl jsem spravit důlek ve dveřách (sviňa kameň :() PDR metodou u p.Mola (díky @Krabat ) a když už byla majda ve Zlíně ,tož jsem zrovna nechál vyměnit olej v Auto Efektu , fšecko proběhlo ok ;)olej 5w30 ,filtr ,zátka vany no fšecko sakumprdum za 3572,00 aj s dph;)
 
Zdravím, tak minulý týden proběhla první výměna oleje na CX-3 cca po 11000 km. Budu to v těchto intervalech dle zkušeností dělat pořád. V Autoefektu perfektní domluva, p. Bouček skvělé vstřícné jednání na vysoké úrovni dokonce mi umožnili být u výměny, což je málokde. To svědčí o čestné a poctivé práci,která také byla odvedena zkušeným mechanikem. Po předchozích špatných zkušenostech s jiným autorizovaným servisem jiné značky chci být u toho co se děje s mým autem. Výměna olej originál, filtr práce něco lehce přes 3000Kč. Super cena v porovnání s konkurencí. Když do servisu tak jedině sem. Vřele doporučuji.
 
Back
Top