• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Autoalarm Jablotron s CAN BUS modulem

Denis

člen KLANu
42
Zdravím Vás a chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte, kam se u Mazdy CX-5 (KF) připojují datové sběrnicové vodiče CAN L a CAN H, pro CAN BUS modul MCB-02, sloužící pro komunikaci mezi autoalarmy Jablotron a vozidlem?
 
Zdravím Vás a chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte, kam se u Mazdy CX-5 (KF) připojují datové sběrnicové vodiče CAN L a CAN H, pro CAN BUS modul MCB-02, sloužící pro komunikaci mezi autoalarmy Jablotron a vozidlem?
máš od toho nějaké pasíry? možnosti připojení jsou různé, ale nemusí být všechny správně fungující, tak jak vyžadují normy a podmínky na alarm.
 
Z papírů mám jen to, co teď přikládám. Kontaktoval jsem i Jablotron a ještě to nemají pro KF zdokumentováno ani oni. Slíbili mi, že si zkusí KF půjčit, proměří si to a ozvou se.
Podle obrázku je konektor ukryt nalevo od nohy řidiče?
 

Přílohy

  • navod.pdf
    1,1 MB · Zobrazení: 18
  • podporovana-auta-20161024.pdf
    199,3 KB · Zobrazení: 15
Ať se mně z Jabka ozvou. Dělám vývoj a výrobu EZS A o nové mazde toho vím dost, asi víc než kdokoliv. Vyměním si s nima pár info a bude to v kupe. Pošli mně zprávu a zašlu ti mobil nebo email. Nechci tady zveřejňovat soukromé údaje.
 
Pro autoalarm samozřejmě běžný CAN (highspeed), předpokládám, že Jablotron jede na ISO 11898-2, jinak viz @Diamond1980 19:08
R - HS CAN_L
W - HS CAN_H
 
Pro autoalarm samozřejmě běžný CAN (highspeed), předpokládám, že Jablotron jede na ISO 11898-2, jinak viz @Diamond1980 19:08
R - HS CAN_L
W - HS CAN_H
Nehrabu do svého, tak to raděj ověřím, ale je to tak. Každopádně by mě zajímal zdroj tvých informací, protože ty datasheety na KF nejsou běžně dostupné.
 
Nehrabu do svého, tak to raděj ověřím, ale je to tak. Každopádně by mě zajímal zdroj tvých informací, protože ty datasheety na KF nejsou běžně dostupné.
Tak nezaložil jsem toto fórum jen tak pro nic za nic, že bych se nudil. Takže nějaké zdroje informací mám. ;)
 
Back
Top