• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Autocentrum Vysočina

Zkušenost se servisem Autocentrum Vysočina

  • jen pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    1

mrvevi

výkonný člen KLANu
420
http://www.autocentrumvysocina.cz/
je to u nás ve Žďáře nad Sázavou. (Ovšem předesílám, že tento servis spadá pod velmi pofidérní a šmelinářský Autobazar Vysočina, kde jsou stočená a prokazatelně bouraná auta prezentovaná úplně jinak, jendo takové auto máme v rodině, takže píšu z vlastní zkušenosti)

Zatím mám zkušenost takovou, že jsem tam nechal před rokem čistit kompletně auto a byla to parádně odvedená práce, na to nemůžu říci půl slova.
Ovšem dneska jsem se bavil s jedním chlápkem na benzince, že mu tekla převodovka. Tam mu zjistili prý, že těsněním. Tak že mu to prý přetěsnili a dali tam 8l oleje. (může se tam vejít až 9 litrů) . Po odjetí ze servisu ještě tentýž den se mu Slovensku stalo, že auto skočilo do nouzáku. V jiném servisu mu zjistili, že nemá dostatečné množství oleje v převodovce. Tak mu tam dolili další 3 litry. Zvlaštní, že do místo 9 litrů se tam najendou vešlo 11l :D , a to prý nejde uplně vypustit. Takže tak. Tohle ale není moje osobní zkušenost.

ale jelikož to mám za barákem, tak tam zkusím schválně zajet na tu geometrii, u které si budu a pak dam vědět výsledek :)

edit Vitus: sloučeno do jednoho postu ,-)
 
Poslední úprava moderátorem:
Zatím mám zkušenost takovou, že jsem tam nechal před rokem čistit kompletně auto a byla to parádně odvedená práce, na to nemůžu říci půl slova.........
Joo to takový bazary uměj čistit auta pořádně, když dávaj do kupy vraždy :D
 
Tak jsem tam byl dneska na te geometrii. Zjistila se sbíhavost na levém kole. Opraveno. Už mi to nevibruje při zatáčení do volantu. Nicméně po projetí auto stále táhne do prava. Volat změnil polohu z natočení zlehka do prava při jízdě po rovině do polohy do leva... tak nevím mno ... Je možny, že předchozí majitel ho přesadil na náboji volantu nevím... Mám smíšené pocity. Jízda už je pohodlná, necukana, ale to natočení volantu mě neskutečně irituje
 
to bych na tý geometrii reklamoval .... pokud auto někam táhne a nemáš srovanej volant, tak co tam teda dělali ?
 
tak ja to zjistil až když jsem vyjel ze Žďáru, u nas jsou děsny silnice :D ... jako nerozumím tomu proč volant není srovnanej, ale on třeba ma byt, ale pokud to někdo posunul na náboji tak můžeš rovnat co chceš :) V protokolu je vše v hodnotách jakých to má byt.
 
Já tehdá když jsem byl na geo, tak řikám, že mám volant šejdrem. Zapřeli volant, udělali geometrii a pak ten volant srovnal vevnitř pod pedálama předpokládám na tyčce, volant nesundaval, ale někde pod pedálama se tam vrtal. Tak moc jsem se ale pod ruce necpal, stačilo, že jsem se tam motal po dílně :D Jestli se teda dobře pamatuju, je to půl roku, ale tušim, že ten volant fakt dělali jako poslední...
 
Back
Top