• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Automobil pro moji slečnu

Freaxus

člen KLANu
66
Ahoj všem mazďákům. Sháním auto pro mou slečnu, byl bych rád za Mazdu, ale žádnou levnou v dobrým stavu jsem u nás na jihu nenašel. Mojí mladý se strašně líbí Ford Fiesta a našla jeden v Praze, za dobrou cenu a vypadá že bude v pohodě. Jenže to máme 300km daleko, tak pokud bych mohl poprosit někoho z Prahy kdo by měl cestu kolem, jestli by se na to auto nemohl mrknout a napsat mi, jestli má cenu jezdit se na něj dívat. To auto je tady:
http://www.tipcars.com/ford-fiesta/ford-fiesta-26232173.html
A nebo pokud by někdo věděl o nějaký Mazdě do 30tis kč (třeba 323F, nebo 626), tak odkaz sem.

Všem moc děkuji, i za to, že tohle vůbec čtete...

PS: těším se na nějaký sraz, na který budu mít čas, až se s Vámi všemi uvidím.
 
Tak 323 se mladý líbí hodně. A u tý 626 se zas líbí cena. Na tu 626 se určitě pojedem v týdnu podívat. A cestou si možná uděláme zajížďku na tu 323. Moc děkuji. Já je vůbec nenašel... nojo, koukám jen na TipCars
 
Neni za co. Nakonec jedu do Tábora zejtra přímo k nim objednat něco, tak zkusim pokouknout. Popřípadě dej vědět, když si uděláte vejlet, můžem se někde srazit na kafe :)
 
My jedem ve středu na tu 626... Tábor máme kousek dál... to už bychom vyhlídli víc aut a projeli je všechny. Jinak ta 626 je z roku 1994, což je celkem starý no... ale za tu cenu, jako první auto (teď dostala řidičák) musí stačit....
 
Podívej, naopak, proto jsem ségře k 18 přenechal 626, aby se s tim vyjezdila, naučila se s velkým autem (protože vim, že plno ženskejch má pomalu problém s čimkoliv větším jak fóbie) a nebude to tolik mrzet, když to někde opře. Což už se taky místy povedlo...
 
V rychlosti jsem na tu 323F kouknul, zadní lemy jsou holt klasika, ty jsou chycený oba, přední dobrý, prahy co jsem viděl taky, pod auto jsem si nelehal. Gumy bych řekl tak max na 2 sezony, ale záleží o nájezdu. Jsou to 14". Bylo to zaparkovaný, tak jsems e dovnitř moc nehrnul...
 
Tak dík. Mě se taky celkem líbí... a ta 626 za 12 tisíc, nemá ani airbagy... tak nevim no... nakonec tam jedem až v sobotu, ať si nemusíme brát dovolenou, tak to s mladou ještě proberem...
 
Je to F a vypada pekne :)

Jj, všim jsem si toho pak když jsem projížděl důkladněji fotky. Jsem pozapomněl, že F nekončily předchozí generací...

Tak dík. Mě se taky celkem líbí... a ta 626 za 12 tisíc, nemá ani airbagy... tak nevim no... nakonec tam jedem až v sobotu, ať si nemusíme brát dovolenou, tak to s mladou ještě proberem...

Heleť, jedu tam v pátek pro objednaný pakny, mám se pozeptat a pošťourat? :)
 
Tak jsme se nakonec dívali na obě ty Mazdy a ani jedna se mi nezdála. Našli jsme Nissan Primera. 20tis kč, rok výroby 99, 200tis najeto, bez koroze, letní + zimní pneu i s diskama (letní na autě), rezerva uplně nová, nová technická, všechno v elektrice, funkční klimoška. Tak jsme neváhali no... jen těch 60kw a 1,3tuny vůůůůůůbec nejede... nojo, neni to MPS... Tak všem díky za pomoc a snahu.
 
Back
Top