1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Dismiss Notice

elektrika AUX vstup rádio před FL = do r.v. 2005

Diskuzi v 'Mazda6 (GG/GY)' zahájil pkadecka, 13. 11. 2015.

1. shr3k

shr3k správce Člen týmu

Zprávy:
    1 190
    Počet lajků:
    686
    Trofejní body:
    113
    Aktuální spotřeba:
    Spritmonitor.de
    Zkusím sehnat schéma zapojení předFL a poFL i s popisem pinů CD changer vstupu a jejich funkcí a hodit ho sem.

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk

2. pkadecka

pkadecka výkonný člen KLANu

Zprávy:
    255
    Počet lajků:
    54
    Trofejní body:
    28
    U všech těch jednoduchých kablíků za dva dolary, kde je na jedné straně hranatý konektor do rádia a na druhé 3,5mm jack, píšou, že pasuje na mazdu 6 od roku 2006. Proto jsem se ptal na před facelift, kde to nefunguje. Můžu to vyzkoušet, mám tu na stole jedno rádio na pokusy, jen ho zapojit, aby chodilo i bez auta. EDIT: vyzkoušeno, propojka na konektoru nemá žádný vliv na chování rádia. PoFL rádio má totiž tlačítko MEDIA, které pak slouží pro výběr AUX vstupu. PředFL rádio nic takového nemá. (Pěkný návod na poFL rádio je tady http://www.myslenka.net/2015/07/mazda-6-gg-2003-2008-montaz-aux-vstupu-na-bose-audiosystem/)

Odpověď jsem skutečně dostal, od Pweetra, ten poslal link na super návod, ale trochu složitější na realizaci. Mezitím jsem sehnal ten FM modulátor, který to dočasně vyřešil a pak tu kouzelnou krabičku, která to vyřešila na trvalo...

Já se s tebou nechci hádat, fakt díky, žes mi poradil aspoň něco, ale bohužel to nebylo to pravé.

Ten emulátor CD měniče podle mě posílá i nějaká data, pak ho rádio akceptuje. Jenom propojka nestačí. (Propojka na plošném spoji na pozici L716 připojuje pin konektoru CD měniče někam do rádia, upřímně řečeno nevím, proč tam není z výroby, vždyť by bez toho nefungoval ani originální CD měnič.)

Poslední úprava: 25. 7. 2016
  3. Dušan

Dušan nový člen

Zprávy:
    1
    Počet lajků:
    0
    Trofejní body:
    1
    Ahoj,
    pročetl jsem celé téma a koupil jsem si stejné zařízení jako pkadecka. Nicméně mám rádio bez CD přehrávače.
    Po namontování zařízení, zařízení nefunguje. Když mačkám tlačítko CD nic se neděje..
    Mám dotaz, zda po zapojení k rádiu svítí ta kontrolka? A zda může funkčnost tohoto zařízení ovlivnit fakt, že moje rádio nemá CD přehrávač..

Předem děkuji za odpovědi..

Sdílet tuto stránku