• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Baterie a její výdrž v závislosti na způsobu používání

Baterie Čepek. Tam je jistota že přijde baterka opravdu čerstvá a udržovaná i dodaným protokolem o naměřených hodnotách při prodeji. Ne jak je to u spoustu prodejců co mají na krámě zasulfátované ležáky kdy je dobiji akorát při prodeji, někdy i to ne a baterka je za krátko kaput.
 
Poslední úprava:
Dnes přišel tester baterie BM580, výsledek mě nepotěšil

Nabito 60%, zdraví 53% a startovací proud o třetinu nižší než uvedený. Takže objednávám Čepek Endurance
IMG_20231218_184612.jpgIMG_20231218_190917.jpgIMG_20231218_190954.jpg
 
Já jsem kdysi dávno dostal darem tenhle tester (ještě starší model než co je v odkazu). Neukáže mi to SOC, neukáže mi to SOH, ale prostě buď to ten test baterka přežije nebo jí odvezu do Kovohutí na recyklaci. 👍 Umí teda ukázat jestli je nějaký článek baterky v čoudu, pokud na to v tom "čoudu" uvidíte.

Pokud by vás takovejhle trochu Metalovej měřák lákal, tak jen typ z praxe: V okruhu 10 metrů odkliďte všechny hořlavý a výbušný materiály.
 
Back
Top