• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Bluetooth pro originální autorádio

Stenli

nový člen
7
Zdravím, lidi mám dotaz mám m3 bl 2009 s origo rádiem ale bez Bluetooth a to bych vážně uvítal. Chtěl bych to rádio vyměnit ideálně zase za origo ale s Bluetooth, nevíte někdo zda se dá někde sehnat? Díky za každou radu, případně jakýkoli nápad
 
Bluetooth modul je nad kastlíkem spolujezdce
am3zzn00002359.png
pokud není přítomna kabeláž, je obtížné modul zadrátovat, protože s jeho funkčností souvisí i funkce informačního displeje, rádia, mikrofonu a celé je to propojené přes CAN bus.
am3uun00000885.png


Kup si Bluetooth receiver a zapoj to AUX zdířky, případně si kup emulátor CD changeru s USB vstupem a Bluetooth.
 
Díky za info, můžeš mi prosím ještě poradit jaký receiver koupit (ideálně dle zkušenosti). V tomhle se absolutně neorientuji a nerad bych koupil nějaký šunt, díky
 
Díky za info, můžeš mi prosím ještě poradit jaký receiver koupit (ideálně dle zkušenosti). V tomhle se absolutně neorientuji a nerad bych koupil nějaký šunt, díky
nebo levněji z Aliexpresu, https://ugreen.aliexpress.com/store/group/Bluetooth-Receiver/301635_512859429.html ( třeba https://www.aliexpress.com/item/4001122479584.html ) potřebuješ i dobrý adaptér 12V USB pro napájení s kvalitní elektronikou, aby nerušila
třeba kovový https://www.aliexpress.com/item/32796755324.html případně je tam i nějaký bundle (receiver a napájecí adaptér).
 
Ten BT receiver je dobrý, pokud ho budeš používat pro přehrávání hudby z telefonu. Ale pokud často i telefonuješ, bude tento dost na prd. AUX vstup je totiž pod opěrkou a mic nebude snímat. Já to řešil tímto
kabel jsem protáhl tunelem a modul přidělal na rádio vedle ovladačů.

P.S. @shr3k , jak děláš ty odkazy v okně?
 
Poslední úprava moderátorem:
Bluetooth modul je nad kastlíkem spolujezdce
Zobrazit přílohu 33003
pokud není přítomna kabeláž, je obtížné modul zadrátovat, protože s jeho funkčností souvisí i funkce informačního displeje, rádia, mikrofonu a celé je to propojené přes CAN bus.
Zobrazit přílohu 33002


Kup si Bluetooth receiver a zapoj to AUX zdířky, případně si kup emulátor CD changeru s USB vstupem a Bluetooth.
Vyměnil sem Bluetooth modul a stále se mi seká rádio když hraje s telefonu hudba . Vyhledává signál SEARCHING . Myslel sem ze to je modulem ale děla to porad tak už nevím čím to muže byt ?

935439A3-B83D-40FD-A47C-84A567816151.jpeg 66E56315-B341-470B-AB0D-1DE57B330585.jpeg 414C8AAC-84D7-4A1E-A0EA-5CAE298F1A69.jpeg
 
Je to technológia stará 16 rokov, čakáš od toho zázraky v 2022?
U mňa na GH jeden telefón (Android 2018) bez sekania (dokonca aj počítadlo dĺžky skladby išlo), ďalšie 2 (iPhone Xr a Android 2021) vypadávali. Pomohla výmena rádia.
 
Telefon jsem ještě nezkoušel , mám iPhone 13 tak sem si říkal ze tímhle by to nemělo byt . Dneska vyzkousim druhy Telefon
 
Back
Top