• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Brzdy original vs. aftermarket

A jo nevšim sem si toho (G) na začátku sorry.
Je tam jen podstatný rozdíl mezi D a GD:cool:
 
Tak se mi konecne podarilo si nechat vymenit zvlnene kotouce v ramci zaruky (pri cca 15tis. km). Jen pri pohledu na brzdy jsem si vsiml takovych vlnek. Vypadaji takto nove brzdy nebo mi je jen stocili? Tvrdili mi, ze je vymenili, ale po tom co vse udelali spatne jim neverim.
IMG_5259.jpeg
IMG_5255.jpeg
 
Mne to skor pripada ze pred montážou očistili nove kotuce od nastreku protikorozívnej ochrannej vrstvy šmirgľovým (smirkovým) papierom. kotúčom.
Pred mesiacom som daval komplet nove kotuce od Ate na M3 a nic podobne som nevidel na nich ked uz boli na ute
 
Shanim doporučení na technika/servis, ktery zvládne výměnu předních deštiček (a kotoučů) na Mazde 3 BN za méně než 14 tisíc, a měl by čas a chuť?
 
V ústí nad Labem jsem za to dával neco jako 4k, Mazda 6 2017, desky i kotouče TRW včetně práce, desky a kotouče jsem si koupil sám.
 
Back
Top