• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika BT audio vs. Android

Petr68

člen KLANu
87
Ahoj,
Snazil jsem se toto zde ve foru najit, ale marne.
Telefon (Android) mi v aute pres BT telefonuje, pokud si spustim hudbu v telefonu, hraje mi to v aute tak, jak ma.
Ale pokud chci hudbu z telefonu spustit z infotainmentu auta ci jen vybrat jinou skladbu, tak mi auto to hlasi "Nelze prochazet pripojene zarizeni" - viz foto.

Poradite nekdo, co mam spatne nastavene? Cekal bych, ze chyba je v telefonu, ale nanasel jsem, kde povolit prochazeni ve slozkach telefonu. Hudbu mam v telefonu na SD karte.

20210415_152027.jpg 20210415_154940.jpg 20210415_154947.jpg 20210415_154952.jpg
 
Môj názor (nemusí to tak byť) že cez BT sa auto pripojí len ako "BT sluchátka" a prenáša sa len zvuk + možno pokyny na posun skladieb a pauzu. Skúsil by som ho pripojiť cez kábel, možno sa možnosti zmenia.
 
Môj názor (nemusí to tak byť) že cez BT sa auto pripojí len ako "BT sluchátka" a prenáša sa len zvuk + možno pokyny na posun skladieb a pauzu. Skúsil by som ho pripojiť cez kábel, možno sa možnosti zmenia.
Pres kabel vse chodi jak ma. Ale radeji bych to rozchodil pres BT.
 
Back
Top