• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Čelní sklo Praha

psladek78

výkonný člen KLANu
132
Nějaká zkušenost v Praze u autorizáku s výměnou čelního skla? Autopalace nebo Carstar? Musim řešit, mám na to nějakou smůlu, ja si snad to sklo připojistim i u brejlí ?
 
Nějaká zkušenost v Praze u autorizáku s výměnou čelního skla? Autopalace nebo Carstar? Musim řešit, mám na to nějakou smůlu, ja si snad to sklo připojistim i u brejlí ?
Kdysi jsem řešil výměnu u CX-3 a dělali to v Autopalace. Výměna proběhla bez problémů, jen se zdrželo objednání a dodání skla
 
Ahoj, zkusím se zeptat tady - je 27k jen za čelní sklo pro M3 BP normální cena?
Mám tam 7cm prasklinu a pojistku jen na 12k, takže mě ten šutrák celkem nasrštval.
 
Ahoj, zkusím se zeptat tady - je 27k jen za čelní sklo pro M3 BP normální cena?
Mám tam 7cm prasklinu a pojistku jen na 12k, takže mě ten šutrák celkem nasrštval.
Podle mě ano. Já dával asi 23 tisíc před 9 roky na šestku, která měla na skle je světelný senzor. Vem to z havarijka.
 
Podle mě ano. Já dával asi 23 tisíc před 9 roky na šestku, která měla na skle je světelný senzor. Vem to z havarijka.
Presne tak havarijko a spoluucast Te bude stat min nez doplatek :) u skel se musi davat pozor na pojistnou castku u toho pripojisteni, taky sem to resil a navysil… u Mazdy ideal 30… u Toyoty mi stacilo 20… predni sklo sem mel neco kolem 27-28 tusim u cx 30 takze stejne
 
Ahoj, zkusím se zeptat tady - je 27k jen za čelní sklo pro M3 BP normální cena?
Mám tam 7cm prasklinu a pojistku jen na 12k, takže mě ten šutrák celkem nasrštval.
Já se raději informoval, než jsem pojistil na kolik sklo vyjde, protože u předchozí M2 jsem měl také na málo a opravdu u M3 aspoň 30 tisíc, 12 tisíc na nové auto je v dnešní době už málo, škoda, že Tě nikdo neupozornil při sjednání.
 
No mě upozornil pojišťovák na cenu čelního skla, po konzulteci v servisu kolik to opravdu stojí, mi udělal podle toho připojištění.
Záleží na lidech na koho natrefíš, to je tak se vším....bohužel
 
Jasně, je to tak fakt nejlepší, já to poprvé také moc neřešil, ale skoro jsem na to dojel, protože co čert nechtěl, kamínek téměř ve výhledu, ale nakonec pomohlo zcelení, u M3 jsem si už dal bacha, jak říkáš je to o lidech...
 
No mě upozornil pojišťovák na cenu čelního skla, po konzulteci v servisu kolik to opravdu stojí, mi udělal podle toho připojištění.
Záleží na lidech na koho natrefíš, to je tak se vším....bohužel
Já to mám pojištěný na 44K :rolleyes:
 
Nemáte zkušenosti kolem opravy čelního skla scelením? Reklamou snad nabízí až mobilní servis atp.
MX-30 měla tu čest, úklid po řepné kampani má své mezery... mimo výhled řidiče, u spolujezdce, nikde blízko kraje či horní kamery... nevelký dolíček a rozumný pavouček..., foto.

20231108_170402.jpg
 
Nieco podobne som mal 3x (aspoň podľa tvojej fotky), dal som to opraviť/zaliat a drží to. Cca. 2,5 roka a 30-35 tkm. Klop, klop.
 
Nemáte zkušenosti kolem opravy čelního skla scelením? Reklamou snad nabízí až mobilní servis atp.
MX-30 měla tu čest, úklid po řepné kampani má své mezery... mimo výhled řidiče, u spolujezdce, nikde blízko kraje či horní kamery... nevelký dolíček a rozumný pavouček..., foto.
Úplně v pohodě a nech zacelit. Naposledy jsem řešil minulý týden :)

Nějaké info i zde:
 
Snad je to vidět, po opravě jako malá placatá moucha... zacelený vstup do díry dělá tu šeď... do další rány za mě ok, pak třeba už přijde ostrá výměna skla... mám i certifikát pro STK/Policii.

20231114_134010.jpg 20231114_133953.jpg
 
Ahoj,
máte někdo zkušenost s výměnou čelního skla u Carglass? Na zcelení to prý není, chytl jsem 2 x 1cm praskliny ale jedná je ve "výhledu" (já to mám za stinitkem). Za pár měsíců technická.

Prý dokáží zajistit originální sklo. Půjde to na havarijku a 1000 spoluúčast.

Auto mám z Praha Jeremiášova, ale tam nemám dobré zkušenosti, tedy tam nechci.

Díky
 
Ahoj,
máte někdo zkušenost s výměnou čelního skla u Carglass? Na zcelení to prý není, chytl jsem 2 x 1cm praskliny ale jedná je ve "výhledu" (já to mám za stinitkem). Za pár měsíců technická.

Prý dokáží zajistit originální sklo. Půjde to na havarijku a 1000 spoluúčast.

Auto mám z Praha Jeremiášova, ale tam nemám dobré zkušenosti, tedy tam nechci.

Díky
Jo, mně ho měnili na 6tce v Brně. Jiný než origo se ani nedalo dát kvůli heads up displeji.
 
Já heads up nemám. Nejde mi teď o to sklo, ale o kvalitu práce v Carglass.
Nemám co bych vytknul, všechno proběhlo naprosto v pořádku. Už roka půl jezdím a mám natočeno 25t km. Co si pamatuju, tak to tehdy vyměnili tak, že se ani nemusely kalibrovat senzory.
 
Ahoj všem,
tak jsem byl v Carglass v Praze na Andělu a musím říci, že spokojenost :) Objednaný jsem byl na 8 hod na počkání (mezitím jsem si sjel 2 zastávky tramvají do OC Smíchov), v půl 10 jsem si vyzvedl a už bylo dávno hotové. Samozřejmě origo sklo, nikde nic uvnitř netknuté, ADAS zkalibrována. Na havarijku za litr. Za mě spokojenost, tak třeba někomu pomůže.
V příloze: FA, certifikace seřízení senzorů a vtipná kartička za zrcátkem - 2 dny nejezdit do myčky a nestát nakřivo :D

karticka.jpg kalibrace.jpg FA.jpg
 
Back
Top