• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Čeština do navigace/infotainmentu Mazda NB1

Zdravím, našel by se tu někdo, kdo by mi poradil, jak dostat češtinu do Mazdy 6, rok výroby 2013? Předem děkuji.
 
settings -> system -> language -> cestina ..
Ano, to byla první věc, kterou jsem zkusil, čeština bohužel není v nabídce. Po konzultaci s prodejcem mi bylo doporučeno češtinu nahrát, bohužel nikde nemohu dohledat informace kde či jak.
 
odkud je to auto? pokud to ale nemas v nabidce tak si myslim ze jsi v (_._) ... dohrat to asi jen tak nepujde.. max prehrat celej infotainment s jazykem kterej chces ... to by mohl poradit nekdo z mistni rady starsich ...

Anglictinu/Nemcinu tam nemas?
 
Mazdárek,mohl by mi prosím někdo poradit s navigací NB1? Jedná se o věc, že se mi povedlo nějak omylem zapnout při plánování trasy naplánování dopředu,tzn zadání datum a čas. Bohužel už nemůžu najít,kde jsem to zapnul ?. Nevíte někdo ?, díky ?
 
Dobrý den,
Vlastním Mazdu CX 5 2013 dovezenou z Německa, navigaci jsme si přehodil do angličtiny, ale byl bych rád, kdyby na mě mluvila česky, jde to nějak udělat? Pokud ano, jak?
Děkuji, David.
 
Back
Top