• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Chyba navigace po vybití baterky (A program cannot be read. Please consult to a dealer.)

Tazz

nový člen
4
Ahoj,
mám problém s palubním počítačem - Mazda 3 BL (2010) 2,0 MZR DISI

Chtěl jsem nastartovat auto, ale byla mrtvá baterka → musel jsem dolít destilku, nabil jsem ji a po nastartování mi palubní počítač píše ,,A program cannot be read. Please consult to a dealer´´. Volal jsem do Mazdy a tam mi řekli, že je u Mazd problém, když se vymlátí baterka do mrtva, že prej může být v háji řídící jednotka. Řekli mi ať to dovezu, ale žo to tam bude stát dva dny protože se musí rozdělat přístrojovka a všechno zkontrolovat.

Mám docela obavy z ceny, kterou si řeknou jen za práci, když to tam budou mít dva dny a co teprve řídící jednotka.

Nemáte s tímhle problémem někdo zkušenosti?

Díky

123.jpg
 
Tak problém vyřešen, před týdnem jsem sednul do auta, nastartoval a naskočilo to. Takže teď opět vše šlape jak má...
 
Back
Top