• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie čirá fólie na B sloupky proti požkození

Polsonside

rodinný člen KLANu
2 411
Ahoj, celkem mě zajímá, jestli někdo řešil nějaký čirý polep na B sloupky zvenčí, kde je ta černá lepenka. V minulém autě za léta provozu chytla nějaké oděrky a škrábance a později i trvalé ohmatání v místech, kde chytá každý dveře a vypadá to pak hnusně.

20200708_094906_resized_1.jpg
 
Mám černý lesklý polepy z aliny už přes rok a drží s vypadají super8c9b8e136d08612da41b4c00d3ed24d3.jpgeecc7fd10ecead220dad9873e7c31864.jpg0d4fa3ff5d1b72adc59b35f9f3eaa065.jpg

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
 
Já ti nevím... To bych to musel vidět naživo. Působí to hrozně lacině jako většina věcí z Ali... Ale ono asi moc jiných řešení nebude...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Já ti nevím... To bych to musel vidět naživo. Působí to hrozně lacině jako většina věcí z Ali... Ale ono asi moc jiných řešení nebude...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Tohle je ok s za nějakých 250,- to můžeš zkusit, za mě to vypadá ok a rozhodně o 100% líp jak to matný origo.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
 
Tohle je ok s za nějakých 250,- to můžeš zkusit, za mě to vypadá ok a rozhodně o 100% líp jak to matný origo.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
Jo a není to folie spíš takovej tlustší plast.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
 
Mě se právě ta matná varianta líbí více.
To bych raději někde sehnal do zásoby ty originální...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ok, ale nevím kde sehnat matné.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
 
Leda original jestli to servis umí prodat...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ahoj s dosti velkou pravděpodobností se jedná o 3M lepicí folii.
Konkrétně o 3M™ Standard Blackout Film 477 nebo něco obdobného od jiného výrobce folií (AVERY, ORACAL) asi dle preference OEM.
 
řekl bych ze to bude mít/znát každý průměrný polepař a při troše dobré vůle řízne/ prodá kousky tak akorát ať člověk nemusí kupovat celou roli
 
Back
Top