• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

A zase ty fake vyfuky...Jako fakt nechapu co na tom usetri...?
Kdyby si viděl co udělá s plastovym nárazníkem real koncovka na vejfuku (viz moje MPS, kde mám místo fake koncovek reál přímo na vejfuku) , tak bys pochopil.

Takle ušetřej dost za to co by museli vrazit do tepelnýho odstínění / nárazíku z žáruvzdornýho materiálu, protože se ty oddělený koncovky prostě neohřejou, aby ten plast okolo tavily.

Výfukové difuzory, jak se těmhle koncovkám nepřidělanejm přímo na potrubí, používaj dneska prakticky všichni včetně hodně top značek.
 
Za 860 000 Kc ??? No uz tam bezim pro predohrab (blijici smajlik)... to je dobrej ulet :-/
 
Jaj tak za ty prachy bych radsi vzal lehce jete BMW s benzinovym sestivalcem ...
EDIT: Boha sak se da koupit za ty prachy Seat Leon Cupra 300k a jeste usetrim...To je o tridu vetsi auto,ne ze bych ho chtel ale kdybych mel na vyber mezi temi dvemi...
 
Poslední úprava:
http://www.autoforum.cz/zivot-ridic...*********************************************
A presne to si vzdycky rikam jak vidim mladeho frajirka co zrovna dodelal skolu a co si zrovna koupil Bavoraka v sedmickove rade z roku 98+ se super motorem...Ono neni problem si dnes koupit fakt super karu s osmivalcem ale pred tim nez to clovek koupi by se mel podivat na cenu nahrdnich dilu...Ja kdysi koukal na Hondu Legend a jen cena kapoty + ty asistenty v tom obsazene staly 100 000 :D
 
Po dlhej dobe som sa dnes dostal k Superb 1.8 T, DSG, Style. 31.000,- €
Strasne som bol sklamany s velkostou priestoru na prednych sedadlach. je zuzeny v prospech stredoveho panelu-laktovej opierky.
Sedadlo som mal v normalnej vyske, ale nad hlavou pri sklopnych uchytoch nad dverami som mal minimalny priestor.
Sedaky sedadiel boli perfektnej dlzky , nie ako sucasne japonske auta, vratane mazdy , bocna opora tela - ziadnu som nepocitoval.
Motor mal krasny dieselovy zatah , DSG 7 st. OK.
Podvozok na 235/45/18 naozajstný tvrďas rebriňák, ale istotne nie taky , co odovzdava vodicovi aj info od podvozku, ako to robi mazda.
Feeling jazdy... ziadny , take to obycajne vozenie sa bez emocii.
Palubovka aj ked s obrovskym dotykovym display, budila dojem iba obycajneho auta, ziadny luxus , ktory som ocakaval od "vrcholneho" typu Skoda.
Třešnička na torte - klavirny lak na stredovom paneli . neskutocna debilita, nechapem, kto take nieco vymyslel do auta na denne pouzivanie, simply clever to teda nie je .

Nova Mazda 6 tiez nie je dokonala, ale poskytuje hromadu krasnych pocitov vodicovi .
Dnes som plne pochopil, co to je to " Jinba-ittai " (SkodaSuperb nic take nema)
 
Poslední úprava:
Souhlasím, aby se S3 vyrovnal podvozku GJ/GL, musí mít adaptabilní podvozek přepnutý na Sport, ale pak to trošku drncá na zadní nápravě. Ještě lepší je 162kW TSI s mokrou DSG.
 
Ze by dalsi duvod proc zustat verny japoncum :D
http://www.autoforum.cz/zajimavosti...*********************************************
 
GH liftback zadní stěrač měla a hojně jsem jej používal. GJ sedan ho nemá a docela mi chybí. Až bude zima, bude chybět ještě víc :-(
 
Tesla 3 na trhu. Čítali , videli ste ? :-(
Podľa mňa, predáva sa iba ilúzia.
Elon Musk je dokonalý eskamotér.
Pád Tesla automobilky zmení svet automobilizmu rovnako, ako dieselgate. Je to ale asi povinná jazda v evolúcii automobilizmu.
Vlastniť japonca s atmosférou, bude čo chvíľa terno.
 
Poslední úprava:
Tohle by se myslím dalo
osobně se mi líbí z profilu a zezadu, ten předek mi nějak nesedí. je takovej "uťáplej"... asi ta maska chladiče by mohla být dravější. jinak barvy super, ta žlutozelená je libová
 
osobně se mi líbí z profilu a zezadu, ten předek mi nějak nesedí. je takovej "uťáplej"... asi ta maska chladiče by mohla být dravější. jinak barvy super, ta žlutozelená je libová
Souhlasím, ta žlutá k černému oplastování celkem sedne:
opel-exclusive (1).jpg
Ještě úlet:
opel-exclusive (2).jpg
 
Back
Top