• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

CX-9 USA

Ahoj, už po několikáté, za dobu co mám CX-9, jsem měnil ramena, stabiky, táhla řízení a čepy řízení. Cca se to vleze, i s prací kolem 10tis. K tomu každý rok měním olej Total 5W40, bez ohledu na roční najezd.
Tentokrát, jsem měnil i alternátor (9000,-Kč). A i baterku do auta. Tento měsíc se toho sešlo víc. ?
 
Ahoj, už po několikáté, za dobu co mám CX-9, jsem měnil ramena, stabiky, táhla řízení a čepy řízení. Cca se to vleze, i s prací kolem 10tis. K tomu každý rok měním olej Total 5W40, bez ohledu na roční najezd.
Tentokrát, jsem měnil i alternátor (9000,-Kč). A i baterku do auta. Tento měsíc se toho sešlo víc. ?

IMG_20210707_152508.jpg IMG_20210626_194711.jpg IMG_20210421_192129.jpg
 
Vyhněte se servisu Komfort Auto, Frýdek Místek pan Kyral. Hrůza. Zlomená měrka motorového oleje. Sháním, Děkuji.

IMG_20200623_152459.jpg
 
Ahoj prosím tě už máš chtěl jsem se zeptat na pár věcí, dá se nastavit zvedání zadního víka kufru? Protože pro ně dost nízko. Dále dá se změnit nastavení zamykání a odemykání a hlavně to odemykání je tam nějaký americký způsob že se odemknou jen dveře řidiče a pak po druhém stisknutí vše ostatní. Dále jde sehnat čeština do toho audio systému? A aktualizace map. Mam CX-9 2015 ale myslim ze ty veci budou podobne. Diky
 
Ahoj, víko kufru když se otevře, tak je pravda že by to k mé výšce, chtělo trošku výš. Já mám víko na dálkové ovládání, a zajišťuje to vzpěra s elektromotorkem. Vždy se otevře na maximum, tak že nevím. Zamykání, ano při jednom zmáčknutí na kartě/klíči se otevřou jen dveře řidiče, a po dvojtém zmáčknutí za sebou celé auto. Na klice auta jak u řidiče a spolujezdce jsou tlačítka, a funguje to stejně. Když to zmáčknu u řidiče, tak otevřu jen jeho dveře, a u spolujezdce celé auto. Jsem na to zvyklý a vyhovuje mi to. Audio i mapy už jsem měl v češtině, ale aktualizace a takovéto věci jsem řešil přes Impexta 3000 Ostrava Rudná ulice. Tam mi stím pomohli. Cca 3000,-Kč. Když tak se poptej.
 
Super moc diky, přihlásil jsem se na mazda klub a tam po měsíci a půl mi nikdo neodepsal takže jsem dost překvapen že jsi byl tak rychlý a moc za to děkuji. Všechno co píšeš tak sedí přesně na mojí Mazdu s tím otevíráním a tak. S tím kufrem jsem se obával že to je na maximum ?. Jinak ještě jedna věc, zadní víko kufru jde otevřít elektricky pouze na dálkáči a u řidiče tlačítkem, vzadu u těch dveří mi nejde otevrit, jen manualne.
 
Ahoj, zrcátka sklápěná eletricky nemám. Ale jinak jsou nastavitelná v ele. Měl jsem v předchozím autě eletricky sklopná zrcátka, přes zimu jsem to vypnul. Protože když to v tom kloubu zamrzne, nebo je tam sníh a pod... Tak se to snaží sklopit i přes to. A většinou je to plastové a může se to zlomit. Tak proto.
Víko na mazdě, jde jak říkáš, otevřít od řidiče a na klíči, ale vzdadu to nejde. Sklopit to jde, když je otevřené, jak klíčkwm, u řidiče a navíc na víku je tlačítko. Ale na otevření ne. No.
 
Zdravím, prosím Vás, dnes po Vánočních svátcích jsem chtěl zajet do obchodu, bohužel baterka byla dosti slabá. Nastartoval jsem až přes kabely a najel cca 20km. Ale někde se mi ztrácí napětí, nějaký odběr. Baterku jsem na noc odpojil. Nevíte někdo kde by mohl být nějaký ,, černý odběr'' ? Děkuji
 
Osobne bych vzal multimetr a sel na pojistky vse vypnul a zkusil prvni co je vubec pod napetim a pak zmeril odber (A) nebo pokud mas nejakou diag tak zkusit zda neco nehlasi chybu, ale asi po staru klasika ?
 
Zdravim tak se mi klube prvni drobny problem s mou CX-9 zacina pekne rezivet stredni dil vyfuku ale jako vazne dost. Na to ze 2015 tak to jsem necekal. Nemel by nekdo tip na nekoho sikovneho, nebo firmu kdo dela vyfuky za nějaké rozumné ceny? Nahrady asi existovat nebudou co jsem se dival po netu a original nemam predstavu o cene ale pokud vydrzi origo 5 let tak asi ani nechci ???. Dekuji za kazdou radu ?

628E5E0C-D393-430C-83CD-F7646B790AFD.png
 
Máš foto? Že je na něm povrchová rez neznamená, že hned prorezne ;) Naopak zkušenost s druhovýrobama je taková, že hnijou dříve zevnitř.
 
Teď tady fotku nemám ale povrchová rez to určitě není už tam je slyšet brum na konci toho rozvetveni už je mala dirka.

Dost lidí si nechává dělat výfuky na zakázku tak spíš mě zajímal nějaký nerezový nebo tak něco.
 
Ono reziveni je pry obecna slabina Mazdy tak mne napadlo zda to nekdo uz neresil ze by mel tip na nejakeho Mazda kutila
 
Back
Top