• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dálkové ovládání dveří

feZavadil

nový člen
1
Dobrý den, mám dotaz k nově zakoupenému dálkovému ovládání dveří ve České firmě EL CAR k vozu Mazda2, DE, rok 2007, 63kW. Zde na fóru jsem našel návod, kde se mimo jiné píše o spárování s řídící jednotkou. První bod je otevřít dveře u řidiče, druhý bod je uzamknout a odemknout dveře ovládáním ze vnitř vozu (pod kličkou u dveří řidiče). Toto ale nelze provést při otevřených dveří (při zavřených je ten úkon funkční). Když provedu doporučený bod 3 a 4, zámky "klepají", ale po vyndání klíče dálkové ovládání není funkční. Uvedený návod jsem několikrát vyzkoušel bez úspěchu a nakonec jsem zajel do servisu Mazda, kde mně nakonec sdělili, že se spárování s řídící jednotkou nepodařilo (asi prý vadné dálkové nebo dovoz z Číny a podobná vyjádření). Mám prosbu, zda-li nemá někdo jiný přesnější postup pro spárování dálkového ovládání s řídící jednotkou. P.S. Dálkové vládání mně firma "vzala" zpět jako vadný a to na základě vyjádření Mazdy a nechci kupovat další za cca 1000,-Kč, ale stejně bych chtěl dálkové funkční. Nevím, kam toto zařadit a co se týká počítače jsem lajk, proto se omlouvám předem.
 
Předpokládám, že se jednalo o tento návod?
 
Back
Top