• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Deaktivace rádia

mellda

výkonný člen KLANu
439
Dalo by se nějak deaktivovat rádio? Vůbec ho nepoužívám (a ani nikdy nebudu) a vadí mi, že se občas přepíná přehrávání z mobilu na rádio.

Jde o to, že mám připojený telefon přes kabel, běží mi tam ofic. AA a hudbu přehrávám přes Spotify. Občas se stane, že se najednou zapne rádio. Asi se z nějakýho důvodu na chvilku odpojí zvuk z telefonu nebo možná celý telefon a ono se to přepne na rádio. Ale AA se nevypne, tak si myslím, že celý telefon se neodpojí. V každém případě bych byl rád, kdyby šlo nějak rádio deaktivovat, abych ho vůbec neměl v nabídce. Jde to?
 
Jedna z možností co mě napadá, je že se to na rádio přepne kvůli TA (Traffic Announcements) - ale současně s tím se u Apple CP zobrazí i okno s informacemi a možností to přepnout zpět. Bohužel nevím jak to vypadá u AA, zda také zobrazí informaci. Pokud by to bylo tím, tak se dá TA vypnout v médiích, při zvoleném rádiu ikonou ve spodní liště.
 
Jedna z možností co mě napadá, je že se to na rádio přepne kvůli TA (Traffic Announcements) - ale současně s tím se u Apple CP zobrazí i okno s informacemi a možností to přepnout zpět. Bohužel nevím jak to vypadá u AA, zda také zobrazí informaci. Pokud by to bylo tím, tak se dá TA vypnout v médiích, při zvoleném rádiu ikonou ve spodní liště.
TA jsem vypnul, tak snad to pomuze. Diky za info. Ani jsem nevedel,ze tam neco takovyho je.

Odesláno z mého XT1635-02 pomocí Tapatalk
 
Vidíš a já ti to nepsal, protože jsem myslel že to víš ... TA zapne zvuk rádia i když ho dáš před tím na MUTE
 
Mel jsem vypnuto a stejne to blbne. Asi to bude telefonem. Ale stejne bych to rad dal do prdele :)
 
Back
Top