• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Deflektory, ofuky, doplňky, tuning na CX-3

Nejak sa mi zdalo,že to opticky zmenšovalo okná a potom som si povedal,že ich tam ani moc nepotrebujem.
 
Ja som ich tam nechal ...podľa mna sú opticky fajn..dal som aj na prednú kapotu ..keď vidím ten sajrajt na tom prednom deflektore a ryhy od kamienkov ďakujem bohu že som to tam dal
 
Určite pomôže ...neviem na akých cestách chodíš ale u nás na ďalekom východe :D sa zíde každá ochrana autá
 
Neviem či je to origo (hovoril že to je nejaký Ken či čo o_O)ale sedí to ako uliate na cx-3 ku ...videl som to dnes na vlastne oči ..nikde nič netrčalo všetko licovalo..prichytene klipmi do originálnych dier + 3M páska ..
 
Neviem či je to origo (hovoril že to je nejaký Ken či čo o_O)ale sedí to ako uliate na cx-3 ku ...videl som to dnes na vlastne oči ..nikde nič netrčalo všetko licovalo..prichytene klipmi do originálnych dier + 3M páska ..
A cenová relace ??
 
..on to ma za 400€ komplet ..ale ja to budem mat ako “darček” :angelic:
 
Ja to mám cez “priateľa” z Ukrajiny ...90% veci beriem od neho veľká časť veci je priamo z mazda ..niektoré z dovozu “hong-kong ,Čína “ preto sa pýtam tu či z určitým dielom sa niekto stretol alebo ho pozná ...príklad ...komplet led do hlavných svetiel H11-H15 som dostal za 20€ ...a svietia k mojej spokojnosti
 
Back
Top