• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Diagnostika - OBD adaptéry a aplikace

Mi to zobrazuje teplotu motoru, převodovky, aktuální převodový stupeň (mám automat), spotřebu průměrnou, spotřebu aktuální jízdy, rychlost. Zbytek nepotřebuji.

Screenshot_2024-04-05-07-48-58-511_org.prowl.torque.jpg
 
Pozdravujem pani..mam mazda cx5 2016 diesel a potrebujem obd na vymazenie a precitanie chyb ale primarne aj na dpfko aby som vedel kedy spusta regeneraciu..prosim hodte priamo link najlepsie z cz skladu..dakujem vam
 
Dneska jsem si zkusil hrát s vlinker FS, model Cv304 (několikrát tu zmiňovanej jako funkční).
Bohužel mám problém s naparovanim.
Najdu to v BT devices, sparuju a za 1-2s mě to vykopne.
Pak už se nejde dát connect, musím vlinker smazat z naparovanych zařízení, celý to opakovat a dopadne to stejně.
Zkoušeno se zaplym spalováním, vyplym, se zaplym motorem... K forscanu jsem se nedostal.
Mobil mám android, oneplus 5t, umí BT 5.0 a jinde funguje bezproblémově.
Nenapadá vás něco, než forscan nainstaluju přítelkyni? 😂

Edit:
Kecam, že jsem se do forscanu nedostal, zapnul jsem ho a zvolil BT připojení, ve kterým jsem vybral vlinker. Akorát to nic nedělá, tak jsem si domyslet, že je to kvůli odpojení.

Není problém to, že je napsáno Made for japko?

IMG_20240418_182519.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Kvůli tomu ho fakt kupovat nebudu 😂
Každopádně jsem asi idiot:
Ono se to odhlási z BT devices a telefon nehlásí připojený zařízení, ale forscan stačilo aktualizovat (v appce) a připojil jsme se.
Nechám to tu, kdyby byl někdo stejný trouba :)
 
Ideální postup po spárování je
- zapnout kontrolky na budíkách
- zasunout vlinker do OBD
- zapnout Forscan a dát připojit

Stejně mě to funguje i v Car scanner (placená verze) - tam se jen před připojením musi vybrat značka a model vozidla - používám v práci na věci co nenačte OBD Eleven, nebo Forscan, jen Range Rover SV 4.4 to ještě neumí :D
 
Back
Top