• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Dodělání carplay - poptávka "melouchu"

ENT3R

nový člen
2
Zdravím,
koukal jsem na dodělání carplay/android auto pomocí retrofit sady. Nevypadá to jako nukleární věda, nicméně úplně se na to necítím - hledám tedy někoho, kdo má s tímto již zkušenost a chtěl by si tak přivydělat. Ideálně z Prahy, ale klidně popř. dojedu. Raději dám vydělat někomu zde než předrazeným autorizákům.
 
Naber odvahu a ides na to. Ja som to robil na KF a bolo to celkom v pohode. Navody a videa k tomu su.
 
mechanicky se toho tolik nebojím. Spíše se bojím update FW - na netu je až moc hororových příběhů o tom, jak si to uživatel bricknul
 
Tak to uz vobec. Podla mna je ta mechanicka cast náročnejšia. FW som uz robil tak 5x a ziadny problem. Dokonca som raz omylom nasadil verziu NA. Ale preplacol som to potom na EU a pohoda. Návod na upg. FW je dost dobre napisany.
 
Taky se mi do toho moc nechce. Důvodem je rozebrání pár plastů což dělám nerad. Ale je to fakt jen pár kousků a update sw jako první což není nic složitého. V podstatě na flashku nahrajes dva soubory. První je záloha a druhý samotný update. Kdysi dobře popsáno od Max6. Mám vytištěno. Vymontovane plasty dodatečně podlepim což ti v servise neudělají. Vynda se lišta, středový displej a část středové konzole. Nic víc nic min. Plastové nářadí a rukavičky samozřejmostí Práce na jedno jarní slunné odpoledne.

Mazda 3 BN
 
Back
Top