• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dovýbava u nových vozů (CX-5 KF 2020)

excooll

nový člen
17
Zdravíčko,
přesedlal jsem z malého osobáku k mé plné spokojenosti do nové CX-5. Koupil jsem si skladovku, najel nějakých 4000km. Mám G165 v předokolce s manuálem. Po čase bych ale fakt docenil nějaký ty senzory pípací nebo ideálně ty kamery co má vyšší výbava, když parkuju pořád jsem si nezvykl jak mám dlouhý předek a zadek. Zatím bez škrábance ale místy mě parkování stresuje nebo minimálně jsem v tom dost "pomalý". Mám výbavu challenge a naprosto mi vyhovuje ve všem kromě něčeho takového. Nerad bych tam něco "bastlil", dá se takhle oficiálně do toho auta v rámci záruky toto třeba dodělat? Nebo je to moje hloupost a je třeba jiný "kus". Koukal jsem třeba že ty kamery se zobrazují v tom středovém displeji apod. To asi je třeba software něco programovat pozapojovat, asi docela big deal však? Už tak mě štve že mi tam visí kabel od přední kamery skrz pojišťovnu jelikož jezdím ČR -> Rusko, tak té je mi třeba. Auta by časem tohle mohli nabízet že na flešku nebo SD kartu si jen zapneš ze systému auta nahrávej mi jízdu a pohoda. Je to jen otázkou toho aby na to někdo myslel... Stejně jako já jsem nemyslel při koupi na takovou kravinu, která ale se ukázala jako docela dost něco za co jsem teď ready si klidně i doplatit práci navíc.
 
Back
Top