• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný DPF bliká oranžově

Jaroslav 1956

nový člen
15
Dobrý den ! Chtěl by se tady podělit o mojí zkušenost s autorizovanými servisy MAZDA !1. Mazda Hradec Králové ! Zde jsem byl snad 4 krát se stále blikajicí dpf kontrolkou ! Servis to vyřešil tím, že mně připojil na počítač a blikající dpf vymazal !
2 .Mazda Pardubice ! Nejhorší zkušenost ! Tam jsem byl jeden-krát a udělali mně to samé !
3. Mazda Liberec ! Poprvé mně blikající dpf kontrolku jenom vymazali !
Při další návštěvě mně vymazali dpf blikající kontrolu !
Potom jsem se objednal a řekli mně, že si tam musí mazdu " nechat alespoń 3 dny na testování !
Ani zde mně nepomohli
Na radu Sherka jsem se vypravil do Mazda Zlín, kde mně rovnou řekli že je to buď Senzor tlaku výfukových plynů Nebo termostat !
S tím jsem jel domů a na zpáteční cestě se mně opět rozsvitl Dpf filtr ! Tento týden jsem se setkal s Sherkem v Hradci Králové jeli jsme do Pardubic a Sherk se připojil během jízdy a zjistil následující = JE TO SENZOR TALKU VÝFUKVÝCH PLYNŮ ! No a v těch nahoře AUTORIZOVANÝCH SERVISECH BY SE MNĚLI VŠICHNI STYDĚT A TI MECHANICI VRÁTIT VÝUČNI LIST !
HAMBA takovým neschopným auto-servisům !
Tímto chci poděkovat Panu Kokešovi za to, že se mu podařilo vyřešit můj problém s Mazda 3 diesel !
Jaroslav Štefl
¨


T
 
Mám podobnou zkušenost,
s blikajícím DPF jsem navštívil autorizovaný servis, auto si tam nechali přes den, že provedou řízenou regeneraci. Ta se nepodařila spustit a ortel byl DPF je KO, cena nového bez daně 90 000,- + čidla a práce...
Poté jsem vyhledal ve městě servis, kde nabízí čistění filtrů a nechal ho vyprat, jenže jouda mechanik nevymontoval obě diferenční čidla s lambdou a proplachem je poslal do kopru
Nakonec jsem auto odvezl na doporučení k chlapíkovi do vesnice u Třeboně, popsal závadu a s ní spojené lapálie, ten se jen pousmál a že se na to podívá. Druhý den volal, že je hotovo a moje Mazda lítá jako raketa :)
 
Mám podobnou zkušenost,
s blikajícím DPF jsem navštívil autorizovaný servis, auto si tam nechali přes den, že provedou řízenou regeneraci. Ta se nepodařila spustit a ortel byl DPF je KO, cena nového bez daně 90 000,- + čidla a práce...
Poté jsem vyhledal ve městě servis, kde nabízí čistění filtrů a nechal ho vyprat, jenže jouda mechanik nevymontoval obě diferenční čidla s lambdou a proplachem je poslal do kopru
Nakonec jsem auto odvezl na doporučení k chlapíkovi do vesnice u Třeboně, popsal závadu a s ní spojené lapálie, ten se jen pousmál a že se na to podívá. Druhý den volal, že je hotovo a moje Mazda lítá jako raketa :)
Dobrý den !

Ano věřím Vám, jak jsem tady psal, tak i já jsem mněl ty problémy ! Už jsem koupil nové vstřiky,ale na diagnostice v mazda LIBEREC mně vyjeli hodnoty celkem Ok ! Tak jsem jel ještě do ZLÍNA NA doporučení SHERKA § A tam mně řekli,že je to buď termostat NEBO SENZOR TLAKU VÝFUKOVÝCH PLYNŮ !Tak jsem se setkal se Sherkem v Hradci Králové, jeli jsem a po ujetí cca 4 km mně Hlásí,že termostat se mně otevřel "! TAK JE TO TEN SENZOR TLAKU VÝFUKOVÝCH PLYNŮ ! No a zítra jedu na jeho výměnu ! A ještě, že jsem neposlechl AUTORIZOVANÝ SERVIS MAZDA HRADEC KRÁLOVÉ, KDE MNĚ TVRDILY, ŽE TO JSOU ZASE VSTŘIKY ! Ty jsem měnil na 8047 km
HAMBA TAKOVÝM NESCHOPNÝM SERVISŮM !!
 
Mám podobnou zkušenost,
s blikajícím DPF jsem navštívil autorizovaný servis, auto si tam nechali přes den, že provedou řízenou regeneraci. Ta se nepodařila spustit a ortel byl DPF je KO, cena nového bez daně 90 000,- + čidla a práce...
Poté jsem vyhledal ve městě servis, kde nabízí čistění filtrů a nechal ho vyprat, jenže jouda mechanik nevymontoval obě diferenční čidla s lambdou a proplachem je poslal do kopru
Nakonec jsem auto odvezl na doporučení k chlapíkovi do vesnice u Třeboně, popsal závadu a s ní spojené lapálie, ten se jen pousmál a že se na to podívá. Druhý den volal, že je hotovo a moje Mazda lítá jako raketa :)
Zdravim....Mohl by jsi mi prosím s tím šikulou mechanikem seznámit? Těžko se hledá mechanik, který opravdu rozumí japonskym vozítkům. Klído písni na messenger Standa Eschner....předem děkují
 
Zdravim....Mohl by jsi mi prosím s tím šikulou mechanikem seznámit? Těžko se hledá mechanik, který opravdu rozumí japonskym vozítkům. Klído písni na messenger Standa Eschner....předem děkují
Zdravím Vás tady i já ! Já jsem moje trable s MAZDOU 3 diesel tady popsal ! No to, že naše AUTORIZOVANÉ SERVISY V . Hradec Králové 3 krát , Mazda Liberec 2 krát , Mazda Pardubice 1 krát Mazda ZLÍN 1 KRÁT A TAM MNĚ HNED ŘEKLI ŽE JE TO BUĎ . Senzor tlaku výfukových plynů Nebo termostat ! NO a SHERK , ten si ke mně do mazdy sednul Hradci Králové a jeli jsem do PARDUBIC a ihned po ujetí cca 5 km mně hlásil, že termostat se mně otevřel a ŽE JE TO SENZOR TLAKU VÝFUKOVÝCH PLYNŮ ! NO A v Hradci Králové ,mně řekli, že to jsou na 100 %m střiky ! Tak už jsem koupil zase nové vstřiky,ale S POTÍŽEMI jsem je vrátil TP SERVIS KLADNO ! Přesto, že mám nárok na vrácení zboží, když na to nejsem upozorněn 1 rok ! A oni mně říkali,že pouze měsíc !
No ta cena = byla 76 980 i s poštovným ! No a koupil by jsem je na H,,, NO ! Oni to nedělali !
No a proč Vám to tady zase všechno píšu ?? Reaguji na toho ŠIKOVNÉHO MECHANIKA, na kterého by jsem chtěl PROSÍM VÁS TAKY KONTAKT : Odpověď prosím Vás na můj email : stefljaroslavec@email.cz
nebo můj mobil : +420 603 93 89 76
děkuji - Jaroslav Štefl
 
Zdravím Vás tady i já ! Já jsem moje trable s MAZDOU 3 diesel tady popsal ! No to, že naše AUTORIZOVANÉ SERVISY V . Hradec Králové 3 krát , Mazda Liberec 2 krát , Mazda Pardubice 1 krát Mazda ZLÍN 1 KRÁT A TAM MNĚ HNED ŘEKLI ŽE JE TO BUĎ . Senzor tlaku výfukových plynů Nebo termostat ! NO a SHERK , ten si ke mně do mazdy sednul Hradci Králové a jeli jsem do PARDUBIC a ihned po ujetí cca 5 km mně hlásil, že termostat se mně otevřel a ŽE JE TO SENZOR TLAKU VÝFUKOVÝCH PLYNŮ ! NO A v Hradci Králové ,mně řekli, že to jsou na 100 %m střiky ! Tak už jsem koupil zase nové vstřiky,ale S POTÍŽEMI jsem je vrátil TP SERVIS KLADNO ! Přesto, že mám nárok na vrácení zboží, když na to nejsem upozorněn 1 rok ! A oni mně říkali,že pouze měsíc !
No ta cena = byla 76 980 i s poštovným ! No a koupil by jsem je na H,,, NO ! Oni to nedělali !
No a proč Vám to tady zase všechno píšu ?? Reaguji na toho ŠIKOVNÉHO MECHANIKA, na kterého by jsem chtěl PROSÍM VÁS TAKY KONTAKT : Odpověď prosím Vás na můj email : stefljaroslavec@email.cz
nebo můj mobil : +420 603 93 89 76
děkuji - Jaroslav Štefl
Zdravím....no já jsem zde pod názvem- Ztráta výkonu, taktéž popsal co vše jsem s Mazdou udělal, ale stále stejné....Budu rád za slušného mechanika....můj e-mail : seschner@seznam.cz. mob. 702996505. Předem děkuji...
 
Zdravím....no já jsem zde pod názvem- Ztráta výkonu, taktéž popsal co vše jsem s Mazdou udělal, ale stále stejné....Budu rád za slušného mechanika....můj e-mail : seschner@seznam.cz. mob. 702996505. Předem děkuji...
Zdravím teď jsem s Vámi mluvil telefonicky a VY JSTE MNĚ ŘÍKAL,AŤ PROVEDU 3 NUCENNÉ REGENERACE ZA SEBOU ! Tak na VÁS DÁM A jakmile ta mazda začne zase blikat tak ji 3 krát spustím !! Děkuji Vám Štefl
 
P.Štefl...já jsem Vám jen řekl, co dělal mechanik přes Mazdy mně.....a jestli to pomůže, ukáže čas. Zatím mi dpf kontrolka neblika. Ale pokud opět začne, tak je prý dpf nejspíš KO. Musíte na odborníky...to já opravdu nejsem. Také hledám rady všude možně.
 
P.Štefl...já jsem Vám jen řekl, co dělal mechanik přes Mazdy mně.....a jestli to pomůže, ukáže čas. Zatím mi dpf kontrolka neblika. Ale pokud opět začne, tak je prý dpf nejspíš KO. Musíte na odborníky...to já opravdu nejsem. Také hledám rady všude možně.
Zdravím ano děkuji Vám za radu ! ANO VYZKOUŠÍM TO KOUPIL JSEM KRABIČKU NA SPUŠTĚNÍ NUCENÉ REGENERACE DPF FILTRU !
NO A JEŠTĚ K TĚM SERVISŮM !!
Psal mně email PAN MOUČKA Z LIBERCE - Fedral cars že prý jsem o nich tady napsal špatnou recenzi ! A kdo by taky nenapsal ??? Ta sranda ,mně v Liberci stála = 3234 kč / AUTO SI TAM NECHALI NA POZOROVÁNÍ 3 DNY !!! a to mněli udělat :1, Nucennou regeneraci ,,udajně vyčištění EGR no a pan Moučka se ještě cití dotčený !!! NO a po ujetí cca 200 km DPF začal znovu blikat !!
Hamba takovým AUTORIZOVANÝM SERVISŮM !!
 

Podobná vlákna

Back
Top