• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Drivelab - Praha 4 ( Praha 8, Praha 9, Říčany)

Zkušenost se servisem Drivelab

  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    3

Micronimus

nový člen
21
Po skončení prodloužené záruky jsem hledal servis kde by mi udělali komplet brzdy na mé CX-3 respektive pouze práci neboť kotouče i desky jsem měl vlastní (EBC). Poslal jsem poptávku do celkem 6 servisů (spíše menší než velké) a záměrně jsem vynechal značkové servisy. V 5 případech mě servisy rovnou vyfak...i s tím že jsem se zbláznil a co po nich chci že prý problém se zárukou na díly a kdesi cosi a že to z principu nedělají a až jeden jediný byl ochotný to pro mě udělat ale chtěl za to 2x zaplatit hodinovou sazbu za práci + že by mi prý započítali i spotřebák, mazadla a tak dále v ceně dalších 1000,-Kč ještě k tomu navíc. Ty jsem zase vyfak...l já.

Pak jsem narazil na kluky z Drivelabu. Dělají všechny Mazdy (krom i jiných značek) , pobočky mají na 4 místech (z toho 3 v Praze). Já byl na Praze 4. Ceny jsou velice mírné na Prahu a okolí za servisní práce, nemusí se měsíc čekat než se pro vás uvolní termín, většinou najdou místo do 1-2 dnů po zavolání a hlavně nic není problém. Příjemné jednání, vlastní materiál nebyl problém, večer ještě v 20:00 jsme se dohadovali po emailu na detailech. Za dva dny jsem auto předal do servisu a za 4 hodiny už kluci volali že je hotovo ať se stavím. Cena velice příjemná, brzdy navíc vyčištěné a vzorně ošetřené. Nepasovali mi při montáži mnou dodané zadní plechové pružiny k destičkám takže mi dodali vlastní. Za mě velký palec nahoru. Myslím že k nim nyní budu jezdit už na pravidelnou roční údržbu.
 
A to já zase s něma nemám dobrou zkušenost, komunikace otřesná a ty ceny, nakonec mě autorizák vyšel o 10tisíc levněji než u nich.
 
Back
Top