• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Druha sada disku na zimu

Tak dneska v podstatě za 5 minut 12, když začal tady na Českolipsku padat sníh, mám splněno :) . Po peripetiích s prodejcem Mazda, kdy mi po objednání disků zapomněl dát vědět, že už jsou na prodejně, je mám přezuté a na autě. Nakonec ty origo 16" nejsou tak špatné. A kdyby se chtěl někdo zeptat - mám tam nové Bridgestone Blizzak LM005 215/65R16 98H.
Tak já budu mít na trojku stejný komplet jako ty, včetně pneu. Tak jsem zvědav. Nevíš jen jestli tyhle tmavé disky jsou jen do tmava nastříkané nebo jsou tmavé komplet? Až je manželka odře, tak jestli budou svítit :D?
 
Tak dneska v podstatě za 5 minut 12, když začal tady na Českolipsku padat sníh, mám splněno :) . Po peripetiích s prodejcem Mazda, kdy mi po objednání disků zapomněl dát vědět, že už jsou na prodejně, je mám přezuté a na autě. Nakonec ty origo 16" nejsou tak špatné. A kdyby se chtěl někdo zeptat - mám tam nové Bridgestone Blizzak LM005 215/65R16 98H.

Zobrazit přílohu 37987 Zobrazit přílohu 37988
Tak za mě, jsou krásné, udělal jsi dobře?
??????????
 
Tak já budu mít na trojku stejný komplet jako ty, včetně pneu. Tak jsem zvědav. Nevíš jen jestli tyhle tmavé disky jsou jen do tmava nastříkané nebo jsou tmavé komplet? Až je manželka odře, tak jestli budou svítit :D?
Tak to si nejsem jistý, řekl bych že jsou stříkané, ale nevím. Když že je odřu dřív než tvoje žena, dám vědět. :laughing::D

To vladas75 - ty Borbety vypadají moc pěkně.
To Sakura - děkuji za pochvalu. Vybíral jsem i něco jiného - konkrétně Dezent, ale protože jsem to řešil dost pozdě, nesehnal bych je do začátku sněžení :)
 
Chtel jsem vas zeptat, koupit na zimu na CX-30 disky 18" nebo staci 16" ?? Jsem na vazkach co vybrat. Nejcasteji jezdim dalnice Cena je poměrně male kriterium, spis si to nejak nedokazu predstavit vzhledove. Diky za nazor.
Já mám na zimu 16". 18" jsou hezčí, 16" pohodlnější...nedrnca to tolik...
 
Já mám na zimu 16". 18" jsou hezčí, 16" pohodlnější...nedrnca to tolik...
Uz jsem to vyresil v listopadu 21 - viz prispevky vys - souhlas, ze 18" vypadaji o hoodne lip. Ale origo 16" byly o dost levnejsi (kdyz k tomu jeste pripocitas sadu čidel)
 
Asi dojedu letní....jsou jako nové a pak zkusím rozpočet....pokud by to vyšlo, udělám i letní 16"
Čidla půjdou prohodit ...to nebude problém.
 
Asi dojedu letní....jsou jako nové a pak zkusím rozpočet....pokud by to vyšlo, udělám i letní 16"
Čidla půjdou prohodit ...to nebude problém.
Nevim jak ostatni, ale ja osobne bych cidla neprehazoval. Koupil jsem druhou sadu a nemusim resit kalibraci - jestli to neni uplne přesné tak me opravte, ale kdyz montuji cidla musi se nejak kalibrovat ne? Nemyslim tim ze si je RJ nacte sama.
 
Nevim jak ostatni, ale ja osobne bych cidla neprehazoval. Koupil jsem druhou sadu a nemusim resit kalibraci - jestli to neni uplne přesné tak me opravte, ale kdyz montuji cidla musi se nejak kalibrovat ne? Nemyslim tim ze si je RJ nacte sama.
Kalibrovat se nic nemusí, stačí ujet pár metrů a ŘJ si je načte sama. Člověk se nemusí o nic starat. Včera jsem měnil zimní kola za letní, ujel asi kilometr a auto tlak ukazovalo. Po druhém zastavení už tlak ukazovala i aplikace.
 
Kalibrovat se nic nemusí, stačí ujet pár metrů a ŘJ si je načte sama. Člověk se nemusí o nic starat. Včera jsem měnil zimní kola za letní, ujel asi kilometr a auto tlak ukazovalo. Po druhém zastavení už tlak ukazovala i aplikace.
Ahojky, když mě montoval čidla na nové zimaky, tak nakopiroval stávající snímače tlaku. A ukazovalo to hodnotu okamžitě. Prý je nutné aby byla zachovává polohola čidla...
 
Zdravím. Svoji CX 30 jsem kupival v půlce října a domluvili jsme se s prodejcem, že jí už rovnou obujem na zimní. 18 mi přišly na zimu zbytečné a 16 jsem si nedokázal moc představit. Zvolili jsme střední cestu 17. Origo disky s pneu 215/60 Bridgestone blizzak lm005. Problém je, že 17 Mazdička nemá v TP. Prodejce kontaktoval import a prý to není problém, pošlou typový list a necháme je zapsat do TP. Tak doufám, že to klapne co nejdřív, páč jinak dle ČR zákona vlastně jezdím na nezpůsobilém voze k provozu.
 
Manželka má na CX 30 zimní 16 viz foto výše, ale 17 jsem ještě neviděl...... pochlub se, díky za foto:cool:
 
Díky, ale dost je to podobné s těmi 16......jinak pěkný disky. Co ty Bridgestony? Chci je dát na Leona.........
 
Back
Top