• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Dubnový leštící srázek na Harfě - 12. dubna 2014

Trošíčku sem chtěl ten pohřební průvod rozpohybovat ... zapoměl že odbočka Harfa je za pár metrů a pelášil dál,
Ostatní se tak popadali za břicho že jedu někam prčic až přitom záchvatu pozapoměli že jedou do stejné řiti ... :D :D :D
 
Poslední úprava:
Trošíčku sem chtěl ten pohřební průvod rozpohybovat ... zapoměl že odbočka Harfa je za pár metrů a pelášil dál,
Ostatní se tak popadali za břicho že jedu někam prčic až přitom záchvatu pozapoměli Pražáci že jedou tím samým směrem ... :D :D :D
Si nás úplně odrovnal :D :D
 
Aktuálně mám od WrapStyle fólii Xpel Ultimate a jsem velmi spokojen, leskne se minimálně stejně dobře jako naleštěný lak.
Mas ji na celem aute, nebo jen nektere exponovane casti? Da se prozradit (pripadne do soukrome konverzace, pokud je to neverejne), na kolik to prislo, kdyz budu mit prakticky stejne auto? Hadam, ze par desitek tisic to bylo. A rozhodne bys doporucil, pri te sve spokojenosti?
 
Mas ji na celem aute, nebo jen nektere exponovane casti? Da se prozradit (pripadne do soukrome konverzace, pokud je to neverejne), na kolik to prislo, kdyz budu mit prakticky stejne auto? Hadam, ze par desitek tisic to bylo. A rozhodne bys doporucil, pri te sve spokojenosti?
Celý přední nárazník, kapota a svislé lakované plochy zpětných zrcátek, cca 14000 bez DPH. Měl jsem předtím na předchozích dvou autech 3M a tato fólie je úplně jinde.
 
Celý přední nárazník, kapota a svislé lakované plochy zpětných zrcátek, cca 14000 bez DPH. Měl jsem předtím na předchozích dvou autech 3M a tato fólie je úplně jinde.
Diky za informace. Tim, ze mas tu folii jen na casti auta, nejde to nejak poznat? Je sice transparentni, ale nezmeni to precejen ten odraz svetla od puvodniho laku, aby bylo poznat, ze ten povrch je jiny?

Pravda ale je, ze na Tvych fotkach nic poznat neni ;], ale realita muze byt jina.
 
Odraz světla to nemění, jen je to hladší (tento konkrétní typ fólie), než původní lak.
 
Musím napsat, že na srazech jsem měl možnost Shrekovu mazdičku vidět a fólie poznat vůbec nejde. Určitě to potvrdí i ostatní členové.:cool:
 
Back
Top