• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Dubnový leštící srázek na Harfě - 12. dubna 2014

Do kdy se plánujete zdržet? Já budu od rána na návštěvě za Kolínem, tak nevím, jak to stihnu zpět.
 
Tak ofiko začátek srazu je v 16h, takže tak do 17h určitě pobudem :) A potom budeme ještě fotit na nějakém tom fajn místě ;) tel. v SZ
 
Mimochodem zítra (12.4.) na Harfě všichni na viděnou. Bude to parádní setkání jako vždy. Už se moc těším ;)
MAZDAR:troll:
 
Jo, ja bych mel dorazil asi az na oficialni zahajeni. Budu se jeste vrtat v sobovi.
Deri, dorazis? Mam pro tebe tu fusku :D
 
doražte všichni, já právě vyrážim pro Roba a jdeme na to ! :punch::watching:
 
Na samolepku se netes..... Nejdriv budu muset zalozit specialni vlakno, dva mesice debatovat o navrhu, dalsi mesic brecet ze musim sehnat od vsech penize dopredu a nakonec projekt zrusim
 
wow,pekné, fajn nápad s tou samolepkou
mám ešte nejaké "kočíkovacie" povinnosti, prídem po 15:00
 
Na samolepku se netes..... Nejdriv budu muset zalozit specialni vlakno, dva mesice debatovat o navrhu, dalsi mesic brecet ze musim sehnat od vsech penize dopredu a nakonec projekt zrusim

chcel som niečo v takom zmysle podpichnúť, ale píšem len jedným prstom na mobile,tak by som to nedal tak rýchlo :D
 
Klucí, parádní práce se samolepkou:shame:
Říkala jsem si, že bych se na vás přijela podívat, ale bylo to pro mě narychlo, bohužel plány zavelely jinak.
 
Do bozky hosi :( Me se to nepovedlo dorazit... takze se omlouvam vsem se kteryma jsem mel domluveny nejaky ksefty.
 
V pátek jsem navštívil Doris,času jsem moc neměl ale nejdůležitější info jsem dostal a poznal super lidi.Vosk vypadá bezvadně už se těším až aplikuji.
Doris ještě jednou díky:)
 
V pátek jsem navštívil Doris,času jsem moc neměl ale nejdůležitější info jsem dostal a poznal super lidi.Vosk vypadá bezvadně už se těším až aplikuji.
Doris ještě jednou díky:)

Také jsme Vás oba rádi poznali a děkujeme za príma setkání. Musím Ti složit poklonu, jak nádherně máš udržovanou Mazdičku. Všechna čest! Už na těch fotkách to bylo znát, ale vidět takové auto naživo je opravdu zážitek. Tak ať Ti dělá stále jen radost a také přeji dlouhodobou spokojenost s voskem.
 
Tak teď jsem teprve dorazil domů z návštěvy, ale vidím, že se vám jinak práce dařila... ;)
 
Tak teď jsem teprve dorazil domů z návštěvy, ale vidím, že se vám jinak práce dařila... ;)

práce se zadařila náramně, opět se sešla banda super lidí a opět se o další super lidi rozrostla. Škoda, žes nestihl dorazit ...

Natural a jeho leštící ruce a k tomu skvělé produkty od Doris opět skvěle zapracovaly, před mou Mazdicí bych se ráno mohl klidně holit, zrcadlo hadr :) SUPER!!

Fotky v galerii srazů : https://www.mazdaklan.cz/media/categories/sraz-prague-unit-4-2015.15/
 
Co další sraz, počítám, že květnové svátky spousta lidí využije k prodlouženým víkendům, tak co třeba neděle 17. května?
 
Back
Top