• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Dubnový leštící srázek na Harfě - 12. dubna 2014

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
12.4. 2015

Budeme už od cca.jedenácti ráno s Naturalem voskovat moji GH před létem.

Pokud by se chtěl někdo od rána připojit a rád by dopřál voskování a konzervování Mazdičce od profesionálního leštiče a vládce psikulínu Naturala, tak se hlaste předem (je potřeba namíchat vosk podle kódu barvy a to není jen tak :) ). Zatím ještě 1 volné místo ;)

Neleštící, okounící a pokecávající Mazdisti jsou vítáni !
 
Poslední úprava:
Jojo sobí srst je náročná na údržbu :D Na kód čekám ;)
Jen doplním info, že zatím je v plánu Vitusova GH a potom ještě jedna CX5 FL, takže moje ruce ještě jedno fáro zmáknou, jak správně Vitus píše ;) (sobi se budou leštit separátně :D )
A potom, když počasí nebude blbnout jako teď, je v plánu nějaké to venkovní focení ;) oficíální zahájení srazu je v 16:00h
Kolik členů můžeme očekávat celkově? Na FB nás je zatím 9. Bude nás více? :p
 
12.4., neumíš číst ? :))) a dva posty pod sebou... já snad skočim k vjetvím pro banány.....
 
No určitě já, zpět na zimáky už přezouvat nebudu. A to mě zítra čeká velikonoční výlet na Jižní Moravu... ;)
 
shr3ku tak dobre dojed tam, i zpet. Ja uz bych mohl na Harfu taky mit prehozeno..
 
Když na Harfě vydržíte do večera, tak se možná ukážu.... Dle počasí přemejšlim, že bych si ráno zajel na Autodrom do Brna a cestou zpátky to vzal skrz Prahu o_O
 
Když na Harfě vydržíte do večera, tak se možná ukážu.... Dle počasí přemejšlim, že bych si ráno zajel na Autodrom do Brna a cestou zpátky to vzal skrz Prahu o_O
Čaba skorosousede, sem stratil program ... Kdy.se jede Jachymov ?
 
No určitě já, zpět na zimáky už přezouvat nebudu. A to mě zítra čeká velikonoční výlet na Jižní Moravu... ;)
No na vysočině snad víc sněhu než v zimě, teď jsem dojel :) Ale na dálnici v pohodě (až na tu nehodu a kolonu až do...):cool:
 
Bouu: No to si užiješ. Každopádně snad budou cesty v cajku. Držím palce ;)
 
Back
Top