• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Gastronomie a kulinářství

Já asi nejvíc ujíždím těstovinách, na hovězím (biftek nebo tatarák) a krevetách.
20150502_150326.jpg
 
Copa to je prosim te? ...kdepa je nejaky maso? :D
Ne, vypada to dobre, ale tohle by me teda akorad podrazdilo :)
 
a přitom těstoviny (taky je mám rád) jsou prý jedno z největších zel, které můžeme jíst .... hromada mouky s pochybnou výživovou hodnotou...
 
No, ono vsechno co se zaklada na mouce, mliku... je celkem zlo. Mouka, mliko, cukry, skroby. To je peklo pro telo, v takovym mnozstvi ktery denne musime travit. Ja se preorientoval na druhou stranu a tyhle svinstva jsem omezil velmi.
 
dulezity je si zivot uzit a ne se trapit, abych mel "dobrej pocit" :) Takze kdyz mam chut na testoviny, proste si je dam
 
Jo, v zasade souhlasim. Kazdej se zaridi podle svyho vedomi a svedomi jak nejlip dokaze :) Ja ted stojim o neco co mi to takovyhle jidlo proste kazi. Takze, musim stridme a kdyz, tak teda spis tu bilkovinovou slozku :)
 
... :D Kazdej si tim musi projit aby se nakonec dozvedel, ze jediny co cloveka uspokoji neni ani tak atleticka postava, rajcovni cupky kolem dokola. Ale byt poradne napucnutej :D
 
no když jsem u těch vychytávek. pokud byste někdo měli cestu na SK kolem Bratislavy, tak se určitě stavte ve vesničce Slovensky Grob. jedná se o vesnici, kde snad každá chalupa peče husu na tradiční generaci po generaci předávaný způsob. husičky jsou pochopitelně vlastního chovu. stavili jsme se tam letos cestou na Chopok na lyžování a měli jsme jednu kachýnku s lokšema a zelím na voucher - http://www.boomer.sk/zlava_31181_hu....sk&utm_medium=aggregator&utm_campaign=be1.sk

jinak tady dávám odkaz na stránky té vesnice, kde jsou uvedené všechny žrádelny ;) - http://slovensky-grob.sk/?page_id=58

fakt doporučuju, takovou husu jste jak tě živy nežrali.... :) pochopitelně lze i zavolat předem a jídlo bude připravené v boxu s sebou
 
Dnešní véča pro čtyři v Seefish v Dlouhé

Předkrm krevetový špízek a pak variace včera vylovených ryb na udici : tuňák, treska, mořský ďas = mňamy

e71766b321c7e2091ed9748df44cab8b.jpg4f93e8b21fad8b23eb20d44bce087667.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Top