• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Zkušenost s displejem

JardaStoksa

nový člen
Zprávy
5
Dobrý den, chci se zeptat jestli náhodou někdo nemá zkušenost s výměnou dotykové vrstvy na displeji (Mazda CX5- r.v2019)? Nedávno jsem jej umýval a objevili se tam bublinky. Jak jsem se tady na fóru dočetl, tak to může být právě ta dotyková vrstva. Měnil jste ji již někdo buď sám a nebo někde nechával? Děkuji
 
Není na displayi jen nějaký provizorní polep jen pro přepravu? Já když auto kupoval, tak jsem si předem objednal "pancéřové" krycí sklo (a nechal si ho v servisu hned před předáním nalepit). Tehdy to snadno a levně šlo dovézt z Číny (např. DX.com), dnes bych asi zkoušel eBay.
 
Tak jeden můj poznatek k displeji. Hledal jsem a na webu a našel jsem na cizojazyčném webu dotaz na podobný problém a tak radili neumývat displej žádným přípravkem s alkoholem. Tak jsem displej umyl obyč vlhčenýma ubrouskama a světe div se bublinky jsou pryč!
 
Po očištění sprejem na okna se na displeji zůstali ''bublinky'' ale pak jsem vzal vlčeněj ubrousek a fakt to zmizelo. Chystám se nalepit na displej ochrannou fólii.

EC9F613E-5698-4A75-8915-0866BE2AB40D.jpeg
 
Back
Top