• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Mazda3 G150 2022 (přední světla)

salamander

nový člen
23
Ahoj,

Jsem tu nový, momentálně nevlasním Mazdu ale uvažuji, že pořídím Mazdu3 G150 plus 2022 IPM2 (což ani nevím, co to znamená). Přecházím z Golfa V, který dosluhuje a Mazda3 mi přijde jako perfektní nástupce.

Co zvažuji koupit, tak je v základu, bez žádného packetu. Problém je, že kupuji auto "na dálku". Byl jsem se podívat tady u nás v Mazdě a neměli přesně takovou Mazdu, ale mají sedan, různý rok, náhradní vozidlo, apod. Takže jediné co mám je inzerát, pár fotek a čekám na nové fotky začátkem příštího týdne. Co mi ale nedá a chci se připravit na případnou diskuzi - světla. Tento model Mazda3 G150 plus 2022 IPM2 nemá příplatkovou výbavu "Style" a tak nemá led denní svícení.

Za boha nemůžu najít na internetu video nebo obrázek, kde by jednoznačně bylo ukázáno, jak takové světla vypadají. Narážím na "pěkná světla; světla, která svítí modře a nebo na světla, která mají ve vnějším rohu asi halogenovou žárovku? A to vše pod G150 plus 2022, když vyhledávám. Všechny výsledky jsou různé, žádné auto z obrázků nemá Packet Style.

Může mi někdo prosím pomoct s vysvělením, že co jsou ty světla zač a jak to tedy s nimi je? Světlo1 a Světlo4 - slzička? Co jsou zač ty 2 a 3. Podotýkám, všechny jsou podle inzerátů G150 2022, bez Paketu Style.

PS: Ano, zajdu si příští týden do Mazdy tady u nás, světla mi asi můžou vysvětlit i na jiných modelech. Já si všiml, že některé modely mají Packet Style a nemají tu "slzičku na krajíčku" a některé nemají Packet style a mají a nebo nemají slzu. Když jsem projel inzeráty na mazdaihned, tak bych řekl, že světlo1 a světlo4 - default, světlo2 a světlo3 - Packet style.

Děkuji moc za případné odpovědi.

světlo1.png světlo2.png světlo3.png Světlo4.png
 
napíšu svůj názor, kdyžtak mě někdo opravte, foto 2 a 3jsou světla z paketu style a jsou LED Matrix, tj že mají automatické dálkové a stínují protijedoucí auta. foto 1a4 jsou klasické LED bez matrix funkce.
pro mě bylo kritérium pakety style a sound, a doporučím ti to taky, protože ta základní hudba je teda aspoň pro mě tragická a ve stylu to auto vypadá prostě líp, má ještě zatmavená zadní okna a myslím že i zadní světla svítí komplet celá a ne jen vybrané segmenty
nehledě na to že s tu žárovkou je to fakt děs, když je jediná na autě
 
Například zde i s foto a popisem ;)
 
Děkuji za odpovědi.

Potvrdili jste mi, co jsem si myslel. Inezrát samotné Mazdy je ošul. Asi prodávali tu stejnou Mazdu v minulosti, ale s packetem style a bylo jim lenivo nafotit tu v základu a tak změnili jen popisek. Což je zklamání, protože ty světla se "žárovkou" se mi nelíbí. :D

Tak to je ovšem zklamání.

Děkuji ještě jednou, jdu hledat dál.
 
Tak to bohužel někdy chodí. Nevím teda jaký je cenový rozdíl mezi g90 a g110 ale klidně koukej i na ty 90ky pokud jsou levnější a výkon pak necháš doladit tady u shreka.
 
Prodejce mi napsal, že fotky "můžou být ilustrativní". Už jsem si chtěl jít vytisknout peníze na tiskárně a zaplatit za to ilustrativními penězi. Prodej padá, halogen v roce 2023 na novém autě za necelých 700k,- je úlet.

Nicméně díky za odpovědi, moc mi to pomohlo!
 
napíšu svůj názor, kdyžtak mě někdo opravte, foto 2 a 3jsou světla z paketu style a jsou LED Matrix, tj že mají automatické dálkové a stínují protijedoucí auta. foto 1a4 jsou klasické LED bez matrix funkce.
pro mě bylo kritérium pakety style a sound, a doporučím ti to taky, protože ta základní hudba je teda aspoň pro mě tragická a ve stylu to auto vypadá prostě líp, má ještě zatmavená zadní okna a myslím že i zadní světla svítí komplet celá a ne jen vybrané segmenty
nehledě na to že s tu žárovkou je to fakt děs, když je jediná na autě
Ja by som len reagoval ohladom tej tragickej hudby. Mas pravdu, hudba bez packetu Style znie hrozne. V predchadzajucej BM bola hudba lepsia. Ale.......neviem kolki z Vas sa tu hralo s ekvalizerom. Pretoze som zistil, ze moznosti ako rock, pop, dzes,....a neviem co este, je uplne zle fabricky nastavene co sa tyka hlbok, vysok, atd..... Ja som sa s tym asi pred 2 rokmi pohral a vytvoril som si tam svoj profil a musim povedat, ze to hra uplne v pohode a hudba sa da vychutnat. Aj ked viem, ze Bose je Bose.
 
Back
Top