• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika GPS vypadává

Andy

člen KLANu
31
Zdar, pozeral som vlakna, ale myslim ze som nenasiel problem ktory mam na mojej 2017 faceliftovej mazde... vsetko co sa tyka radia funguje fajn, nemam s tym takmer ziaden problem, ale stve ma navigacny, jednoducho trva dost dlho kym sa spoji so satelitom alebo dost casto vypadava spojenie. mal som aj dajakcu chybu co mi ukazala mazda a to CMU DTC1 - B119F13 ( GPS antenna Circuit open ) ked som ju zmazal tak bola hned nazad, tak som kupil sekacovu z mazdy 6, namontoval, chyba zmizla ale nejak to nevyriesilo moj problem, ale zas mam stare mapy myslim ze z roku 2017.... ano, mam namontovany original novy USB Hub s AA a ACP, ale AA nema dotyk a iphone nemam a okrem toho AA a ani ACP nefunguju na HUD display na co som si zvykol.. okrem toho je mi pohodlnejsie si len prepnut tlacitkom na navigaciu a pozerat na HUD ako pripajat telefon ktory sa mi moc nezmesti do toho " odkladacieho priestoru " a zas ked ho dam aj von, tak cvakne kabel ... rozmyslam ze kupim sekacove to radio bez displeja, ale musi sa to nejak kodovat,alebo musi sediet vyrobne cislo, alebo sa to len kupi, zapoji a vsetko sa samo naprogramuje ako ma? momentalne mam myslim najposlednejsi firmware, 74 nieco ..
 
Back
Top