• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Handsfree, parrot a podobně

Alamaster

rodinný člen KLANu
715
Ahoj,

řeším jaké si pořídit handsfree do mojí GH a nějak jsem tu nikde nanšel podobné téma (Vitus mi to určitě rád přesune pokud se pletu, díky ;)).

Chci tím vyřešit 2 věci:

  1. Abych mohl telefonovat za jízdy tak, aby mě druhá strana dobře slyšela a tak aby mě to co nejméně obtěžovalo při řízení
  2. Abych mohl přehrávat mp3 z něčeho jiného než z CD (bluetooth, USB, paměťovka)
Samozřejmě taky ocením, když to nebude v autě jak pěst na oko ale naopak to bude buď schované, nebo hezké.
Po prozkoumání trhu uvažuju nad některým z "Parrotů", ale moc se mi nelíbí ten ovladač k tomu. Tak si nějak nevím rady.

Co vy? Jak to máte řešené, pokud už nemáte zabudované handsfree/BT?
 
Koukni na tlačítka volantu na levé straně ;)
edit: Vitus byl rychlej jako blesk :D
 
nevěřím :) na levý straně máš čudlik s telefonkem, nemáš? To na videu je po FL a má to krapet jiný čudle
 
jinak v loketce je AUX vstup 3,5jack , strkám ho do telefonu a valim ze Spotify muziku ,-)
 
bohužel auto nemá audio BT modul a muziku do něj nedostaneš bez dalších přídavných zařízení ......
 
Určitě uvidíš na volantu. Buď je tam prázdná pozice nebo tlačítko. Viz. fotky ;)
Hudbu umí jen některé moduly.
 

Přílohy

  • aus2008021185552_alt.thumbnail.jpg
    aus2008021185552_alt.thumbnail.jpg
    41,8 KB · Zobrazení: 21
  • Untitled12.jpg
    Untitled12.jpg
    287,2 KB · Zobrazení: 19
zčíhni ten video návod nebo si vytiskni Naturalův textovej pod videem ,-)
 
zčíhni ten video návod nebo si vytiskni Naturalův textovej pod videem ,-)
Teď si připadám jak tupec... na tom videu i v tom návodu je vždycky část "Press the voice recognition/hands-free button on the steering wheel and after the beep say “setup”" a já tam mám jen tlačítka set a mute, tak co zmáčknu?
 
Koukni jestli máš tlačítko na volantu. Pokud nemáš, tak tam modul nemáš a budeš muset řešit jiným zařízením.
 
Back
Top